Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola

Muž sa rozhodol získať srdce svojej vyvolenej cez jej psíka. Z jeho fotiek sa stal virál

Psík Dobby sa stal hitom internetu.


28-ročný Erick Cervantes z mexického mesta San Luis Potosi sa rozhodol získať srdce svojej platonickej lásky Arllet Castillo trochu netradičným spôsobom. Predtým, než Castillo vyrazila na dovolenku, Cervantes sa ponúkol, že jej postrážil psíka menom Dobby. Jeho majiteľka súhlasila, a práve počas stráženia sa rozhodol, že svojej láske pripraví príjemné prekvapenie.

„Ponúkol som sa, že jej postrážim šteniatko a potom, keď sme s Dobbym ostali sami, napadlo mi, že by som s ním mohol urobiť sériu fotiek s korunkou a podobne,“ prezradil Cervantes neskôr. Dodal, že s Arlett mal v minulosti nejaké problémy, ktoré sa síce už vyriešili, ale jej rodičom sa Erick ani trochu nepozdáva. Dokonca mu zakázali sa s Arllet stýkať.

Profimedia

Z Dobbyho sa stal hit

Nafotením Dobbyho tak chcel dokázať aj to, že mu môžu dôverovať. Na záberoch vidno Dobbyho oblečeného v honosnom kráľovskom plášti a so zlatou korunkou.

Okrem fotografií vyhotovil Erick aj video. Korunu vytlačil na 3D tlačiarni a kostým tiež vlastnoručne vyrobil. Keď video zverejnil na sociálnej sieti TikTok, okamžite sa stalo virálnym. Nazbieralo viac ako 6,4 milióna pozretí. Používatelia zároveň ocenili Erickovu kreativitu a taktiež uviedli, že Dobby sa pre modeling jednoducho narodil. A ako na výsledok reagovala Arllet?

„Veľmi sa jej to páčilo. Nikto z nás si ale ani len nedokázal predstaviť, že sa to stane takým virálom,“ prezradil Erick. „S jej rodičmi sa stále snažím porozprávať, ale presvedčiť ich je dosť ťažké.“

Fotky z fotenia nájdeš v galérii:

Ilustračná fotografia | Autor: Profimedia

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť