Muž sa snažil na facebookovom bazári predať neviditeľný plášť Harryho Pottera

A zistil, že stále existujú zaťatí fanúšikovia J.K. Rowlingovej, ktorí sa nedali odbiť.

Na facebookových bazároch typu „Všetko na predaj“ nájdeme množstvo stále využiteľných vecí za dobrú cenu, no tieto bývajú aj preplnené starými haraburdami, ktoré stoja za prd. Takže ak máš záujem o vyčaptané kopačky, mobil s pavučinou na obrazovke či ošementný bicykel, ktorý vyzerá, že jeho majiteľ skončil v nemocnici, si na správnom mieste.

Na jednom takomto bazáre v Edinburghu sa medzi starými VHSkami a starožitným nábytkom objavila ultravýhodná ponuka – neviditeľný plášť za £200 (cca 227€)Aj keď si inzerent, Stewart Knox, robil len srandu, fotografie v inzeráte vypichli serióznosť a štandard muža maximálne pripraveného na podnikanie.

Za ten perfektný text by sa nemusel hanbiť ani skúsený copywriter. „Predám svoj neviditeľný plášť. Pridávam jednu fotku samotného plášťa a jednu fotku na postave. Je modrej farby veľkosti 42 s 15 palcovým golierom a dvoma vnútornými vreckami. Ešte má štítky, nosený len párkrát. Predávam ho, pretože som pribral pár kíl a je mi tesný na prsiach. Nepremeškaj túto výhodnú ponuku!

facebook.com

Reakcie ľudí samozrejme na seba nenechali dlho čakať a inzerent bol zahltený vlnou komentárov od ľudí, ktorí mali vážny záujem a chceli vedieť viac. Stewart dokonca dostal správy od fanatických fanúšikov Harryho Pottera, ktorí si naozaj mysleli, že je reálny. Nedali sa odbiť, tak im povedal, že ho nikde nevidí a nevie ho nájsť, no keď naň náhodou narazí, tak sa ozve.

facebook.com

Pre UNILAD prezradil, že inšpiráciou tohto výmyslu bol jeho deväťročný syn. Nedávno mu kúpili prútik Harryho Pottera a stále mlel o tom, aké by bolo super, keby sa dal k nemu kúpiť aj neviditeľný plášť. „Smiech je najlepšia medicína a ja stále hľadám spôsoby ako ľudí pobaviť a rozosmiať. Ak toto ľudom aspoň trochu vyčarilo úsmev na tvári, malo to pre mňa zmysel.“

giphy.com

Titulná fotka: facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Medzinárodný deň detí: Spomienka na detstvo detí 90. rokov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME