Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Na facebookových bazároch typu „Všetko na predaj“ nájdeme množstvo stále využiteľných vecí za dobrú cenu, no tieto bývajú aj preplnené starými haraburdami, ktoré stoja za prd. Takže ak máš záujem o vyčaptané kopačky, mobil s pavučinou na obrazovke či ošementný bicykel, ktorý vyzerá, že jeho majiteľ skončil v nemocnici, si na správnom mieste.

Na jednom takomto bazáre v Edinburghu sa medzi starými VHSkami a starožitným nábytkom objavila ultravýhodná ponuka – neviditeľný plášť za £200 (cca 227€)Aj keď si inzerent, Stewart Knox, robil len srandu, fotografie v inzeráte vypichli serióznosť a štandard muža maximálne pripraveného na podnikanie.

Za ten perfektný text by sa nemusel hanbiť ani skúsený copywriter. „Predám svoj neviditeľný plášť. Pridávam jednu fotku samotného plášťa a jednu fotku na postave. Je modrej farby veľkosti 42 s 15 palcovým golierom a dvoma vnútornými vreckami. Ešte má štítky, nosený len párkrát. Predávam ho, pretože som pribral pár kíl a je mi tesný na prsiach. Nepremeškaj túto výhodnú ponuku!

facebook.com

Reakcie ľudí samozrejme na seba nenechali dlho čakať a inzerent bol zahltený vlnou komentárov od ľudí, ktorí mali vážny záujem a chceli vedieť viac. Stewart dokonca dostal správy od fanatických fanúšikov Harryho Pottera, ktorí si naozaj mysleli, že je reálny. Nedali sa odbiť, tak im povedal, že ho nikde nevidí a nevie ho nájsť, no keď naň náhodou narazí, tak sa ozve.

facebook.com

Pre UNILAD prezradil, že inšpiráciou tohto výmyslu bol jeho deväťročný syn. Nedávno mu kúpili prútik Harryho Pottera a stále mlel o tom, aké by bolo super, keby sa dal k nemu kúpiť aj neviditeľný plášť. „Smiech je najlepšia medicína a ja stále hľadám spôsoby ako ľudí pobaviť a rozosmiať. Ak toto ľudom aspoň trochu vyčarilo úsmev na tvári, malo to pre mňa zmysel.“

giphy.com

Titulná fotka: facebook.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.