Muž sa stal kvôli profilu na Tinderi terčom posmechu. O ženách má naozaj bájne predstavy

„Spal som s tými najkrajšími ženami na svete…“

Zdroj: Shutterstock

Vďaka situácii z posledného roka a pol záujem o zoznamovanie cez internet značne narástol, no netreba zabúdať, že je to stále dvojsečná zbraň. Dajú sa tam splašiť celkom fajn ľudia (hoci v najtvrdšej fáze lockdownu ti pravdepodobne stačilo, že tam boli vôbec nejakí), to áno. Ale na druhej strane sa to tam priam hemží exotmi.

Niekedy je ťažké ich vyselektovať, najmä ak sú v profile skúpi na slovo, ale v určitých prípadoch ti stačí presne stotina sekundy, aby si pochopil, že potiahnuť doľava je jediné možné východisko. Napríklad tu. Dámy a páni, toto je Paul. 41-ročný švárny mládenec, ktorému do vienka naložili ega ako pre celý regiment a ktorý sa vďaka tomu upísal na doživotie so svojou pravačkou (len si toho očividne nie je vedomý).

Shutterstock

Takže slečny, pohodlne sa usaďte. Po prvé preto, že to bude vážne jazda, a po druhé preto, že ak ste ešte nemali šťastie na svojho srdca šampióna, je dosť možné, že sa vám z tejto masy testosterónu značne podlomia kolená. Paul totiž presne vie, ako zaujať, vďaka čomu je teraz na subreddite r/Tinder varený, pečený… v tom najhoršom možnom slova zmysle.

Podľa chalana je výzor to najdôležitejšie, čo žena môže ponúknuť

„Priemerné a škaredé ženy vídam každý deň, sú všade, kam sa pohnem. Prečo by som mal na ne narážať ešte aj na zoznamovacích stránkach?“ kladie si Paul rečnícku otázku, na ktorú by mohol byť odpoveďou hádam len pľuvanec rovno do ksichtu. „Ženy, buďte aspoň 8.5/10 alebo viac! Spal som s najkrajšími ženami na svete, takže len niečo príjemné si udrží moju pozornosť.“

Paul…a true keeper. from Tinder

„Jednoducho povedané, výzor je to najdôležitejšie, čo žena môže ponúknuť, a každá žena, ktorá to nechápe, je idiot,“ píše ďalej chlapík, ktorý namiesto zamestnania uvádza, že hovorí ostatným mužom, čo majú robiť. Ale koho to prekvapuje, však? „Tu je rovnica – škaredá žena = slabý muž. Pochopte to!“ No vážne, ľudia, nestojte si na vedení! Pochopte to!

Sympatický Paul po tomto výleve pravdepodobne čakal zástupy supermodeliek, ale dočkal sa tak maximálne internetového výsmechu. „Nehovorte mi, že nemá v tých boxerkách aspoň dva páry ponožiek,“ napísal jeden z komentujúcich. „Tie krémiky pravdepodobne používa pri sebaukájaní, lebo s takýmto správaním určite nemá na výber,“ dodal zase niekto ďalší.

Shutterstock

Zdroj: mousemarie94 / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
23
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
44
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 najlepších memes uplynulého týždňa #29


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME