Muž sa tešil na pätorčatá, no namiesto nich sa dočkal len krutého prekvapenia

Alebo ako veľmi vieme byť niekedy zaslepení…

Narodenie dieťatka je veľká udalosť ako v živote matky, tak aj v živote otca. Je to ten najšťastnejší okamih a zároveň obrovská zodpovednosť na celý život. Avšak pre tohto 35-ročného muža z Kanady to bol asi najhorší deň v živote, keď zistil, čo vlastne urobila jeho priateľka. No poďme pekne po poriadku. Po dvoch mesiacoch randenia Paulovi Servatovi priateľka oznámila, že je tehotná. Nemal dôvod jej to neveriť a tak sa pomaličky začali pripravovať na príchod potomka.

facebook.com

Aby toho nebolo málo, jeho priateľka Barbara Bienvenue ho presvedčila, že čakajú dvojičky, neskôr trojičky a nakoniec štvorčatá. Týždeň pred pôrodom sa zázračne objavilo ešte jedno dieťatko navyše. Určite si všetci vieme predstaviť tú paniku, čo ho pochytila. Už len staroslivosť o jedno dieťa je psychicky, fyzicky a aj finančne náročná, nie to ešte o ďalšie štyri. Avšak Paul je dobrý chlap a na svoje deti sa veľmi tešil.

facebook.com

Paul založil na facebooku stránku, kde pekne poprosil o dary od miestnych ľudí, obchodov a charitatívnych organizácií. Doma im pribúdalo oblečenie, nábytok a aj nejaké peniaze pre ich deti, no najviac zo všetkého ho potešilo to, že mu jeho priateľka dovolila vybrať mená. Vskutku pôsobivé.

facebook.com

Aj napriek tomu, že sa Barbare zväčšilo brucho, azda každému normálnemu človeku bolo jasné, že tam predsa päť detí nemôže byť. No Paul bol úplne zaslepený a nemal žiadne pochybnosti. Veselo pridával fotky s Barbariným bruškom a jeho okolie vrátane rodičov bolo bezradné. Jeden marcový deň, keď sa nastávajúca mamička necítila dobre vyrazili do nemocnice. Ale namiesto piatich detí sa Paul dočkal len krutej pravdy. Žiadne deti neexistujú a ani nikdy neexistovali!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/celebrity-reshuffle-aWPGuTlDqq2yc)

Viete si predstaviť, že 34 týždňov veríte, že budete oteckom a potom sa stane toto? Barbarina rodina priznala, že to nebolo prvýkrát čo predstierala tehotenstvo, no v tej dobe so svojou rodinou prestala komunikovať. Zrejme aby nevyzradili jej malé tajomstvo. Raz dokonca predstierala aj leukémiu a tak si ju do parády zobrali odborníci.

Journal de Montréal/twitter.com (https://twitter.com/jdemontreal/status/497340142974009349)

Barbara mu úplne zničila život, Paul ostal sklamaný, nešťastný, podvedený a v slzách. Všetky veci, čo dostali vrátil, pretože je to človek s charakterom, narozdiel od jeho priateľky. Napriek všetkému nemá na Barbaru až také ťažké srdce. Barbara mala psychické problémy a sama uverila tomu, že je tehotná. Hovorí sa tomu fantómové tehotenstvo. Bývavalo jej ráno zle, začala priberať na váhe a dokonca začala prebiehať aj laktácia. Opäť raz sa potvrdilo, že láska nie je slepá, ale retardovaná. Pretože zrejme nevidel ani tehotenský test, nebol ani na jednom vyšetrení, či ultrazvuku. Snáď sa odvtedy už pozbieral a vedie usporiadaný život bez šialenej ženy na krku.

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: maxpixel.freegreatpicture.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
158
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
47
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
24
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy ľudí na Messengeri, ktorí ti riadne pijú krv

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME