Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Vlámanie do cudzích domov či bytov ľudia najčastejšie vykonávajú preto, aby niečo ukradli. Nie vždy však musí ísť nutne o zlodejov či kriminálnikov, ako nám pripomína aj portál LADbible. 36-ročná Kirsty MacDonald z anglického mesta Brierley Hill ostala poriadne šokovaná, keď sa do jej príbytku uprostred noci vlámal neznámy muž. Ale nie preto, aby kradol. Potreboval totiž nutne na veľkú potrebu, a tak proste využil jej záchod.

Keď musíš, tak musíš

Mužov príchod zachytila aj bezpečnostná kamera, ktorá odhalila, že muž mal ešte jedného spoločníka, ktorý ho čakal vonku. Kirsty zaspala na gauči pri sledovaní televízie, keď ju odrazu zobudil zvuk splachovača na záchode. Vzápätí nato videla, ako po schodoch zbehol neznámy muž a utiekol cez odomknuté predné dvere.

Kirsty sa poriadne vydesila a napadlo jej to, čo by asi napadlo každému: že muž bol zlodej a ukradol jej peniaze či cennosti. Keďže je navyše matkou malého dieťaťa, obávala sa, či mu neznámy nejako neublížil. Keď ale byt prezrela, zistila, že nič nechýba a dieťa spokojne spí.

Shutterstock

V kúpeľni však zacítila ohromný smrad, ktorý tam neznámy po svojej potrebe zanechal. Hoci z domu nič nezmizlo, Kirsty nie je z počínania muža nadšená. „Je to narušenie súkromia. Váš dom má byť vaše bezpečné miesto a toto je proste neúctivé,“ vyhlásila. Novinárom tiež popísala, že keď videla, ako muž beží po schodoch, zakričala naňho: „Kto ste? Čo tu robíte?“ Muž ale nereagoval. Keď potom Kirsty zacítila smrad z kúpeľne, hneď jej bolo jasné, o čo tu šlo.

Zabudla zamknúť dvere

„Rovno som záchod vyčistila bielidlom a použila nejaké osviežovače vzduchu, aby som sa toho smradu zbavila,“ povedala. „Nedokážem pochopiť, že dvaja ľudia prídu do môjho domu a použijú záchod,“ pokračovala začudovane a s tým, že ich počula, ako sa na odchode smejú. Jej samej ale do smiechu rozhodne nebolo. „Som z toho celého dosť otrasená,“ priznala. „Bola som v tú noc strašne nahnevaná, chcela som zavolať políciu, ale celá vec bola taká absurdná, že som to napokon neurobila.“

Shutterstock

Keď sa so svojím netradičným zážitkom zverila na Facebooku, ozval sa jej aj onen neznámy muž (alebo niekto, kto sa zaňho vydával) a Kirsty sa ospravedlnil s tým, že nevedel, že v dome niekto je. Ospravedlnenie ale Kirsty neprijala a po niekoľkých dňoch na políciu predsa len zavolala.

Tam jej odporučili, aby si nikdy za žiadnych okolností nezabudla zamknúť vchodové dvere. Len tak totiž možno podobným incidentom zabrániť. Kirsty tvrdí, že dvere zamyká takmer vždy, ale teraz na to zabudla. A neznámy muž s urgentnou potrebou to hneď aj využil.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť