Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Muž sa vlámal do priestorov škôlky v Trnave. Toto tam chcel robiť

Škodu ešte nevyčíslili.


Trnavskí policajti zadržali muža, ktorý sa vlámal do objektu materskej školy na sídlisku Linčianska v Trnave. Po zadržaní policajtom tvrdil, že chcel v priestoroch škôlky len prespať, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave. Škoda, ktorá vznikla mestu Trnava, nie je ešte vyčíslená.

Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky, ktorá na miesto dorazila po hlásení o narušení objektu, našla na mieste rozbité vchodové dvere. Policajti si všimli muža, ktorý sa pokúsil skokom cez okno ujsť. Na policajnú výzvu na zastavenie však zareagoval, dal si ruky za hlavu a policajt mu založil putá.

Pri lustrácii osoby policajti zistili, že ide o 42-ročného muža z okresu Spišská Nová Ves. Počas úkonov bol zadržaný v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľka ho obvinila z prečinu neoprávneného zásahu do práva k domu, bytu alebo nebytového priestoru a za zločin poškodzovania cudzej veci. Mužovi hrozí za tento skutok strata slobody na tri až osem rokov. Stíhaný je na slobode.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.