Muž sa vybral do obchodu s nevhodnou maskou na tvári. Ľudí navôkol pohoršil

Tento nákup ho asi vyjde draho.

Zdroj: Twitter @nicopitney

Niektorí ľudia sa vzhľadom na nedostatok ochranných masiek na tvár museli vynájsť a improvizovať. Nie je preto žiadnym prekvapením, keď v obchode vidíte niekoho nakupovať s nohavičkami na tvári či podprsenkou, ktorá supluje rúško.

Aj v Kalifornii prekvapil istý pán ostatných nakupujúcich výberom svojej ochrannej masky. Rozhodol sa dať si na nákup masku, ktorá je charakteristická pre Ku Klux Klan, známu rasistickú organizáciu. Fotografie muža v maske sa objavili nedávno v príspevku na Twitteri.

Nie úplne vhodná ochranná maska na tvár

Ktovie, aký bol zámer muža, ktorý si na nákup namiesto bežného rúška alebo respirátora dal masku Ku Klux Klanu. Možno si myslel, že je to vtipné, alebo bolo jeho zámerom ukázať ostatným zákazníkom v obchode názor, ktorý zastáva. Muž si takto vyšiel na nákup do potravín neďaleko San Diega v Kalifornii.

V pôvodnom príspevku, kde boli zverejnené fotografie muža, autor príspevku popisuje, že oblasť San Diega je centrom rôznych nacistických skupín a skinheadov už niekoľko rokov. Žena, ktorá muža v potravinách odfotila, sa pre miestny spravodajský web vyjadrila, že to urobila preto, lebo neverila vlastným očiam.

„Tento očividný rasizmus nemá miesto v Santee ani v žiadnej časti San Diega,“ uviedla žena vo svojom vyjadrení. Ďalej ozrejmila, že zamestnanci potravín boli upozornení na muža v maske a následne ho podľa všetkého vyzvali, aby si ju sňal z tváre. Muž tak urobil až pri pokladni.

Mužov výstrelok už preveruje polícia

Podľa všetkého sa už týmto mužom a jeho činom zaoberá polícia. Vyjadril sa tak v tlačovej správe starosta mestečka Santee, John Minto. Z muža boli, pochopiteľne, mnohí ľudia nielen z tohto mesta pohoršení.

Viacerí sa vyjadrili, že mesto Santee má výborných občanov a netoleruje žiadne nenávistné prejavy. Na Twitteri bola dokonca zverejnená aj fotka muža bez masky.

Zdroj: timesofsandiego

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
32
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Originálne tetovania pre dvoch, ktoré si pravdepodobne ešte nevidel


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME