Muž sfalšoval fotku z postele, aby sa jeho žena nedozvedela, že je v bare

A nedopadlo to dobre.

Zdroj: Pexels

Niektoré ženy netolerujú pánske výjazdy „na jedno“, tým dupľom, keď sa dejú počas ich neprítomnosť. Pánom teda neostáva iné, než vymýšľať nepriestrelné stratégie, ako sa vypariť poza ich chrbát a zahladiť všetky stopy, aby sa ich nežné polovičky po návrate domov nič nedozvedeli.

Lenže nie všetky tieto nepriestrelné stratégie sú skutočne nepriestrelné a v niektorých prípadoch končia kompletným fiaskom. Obeťou jedného z takýchto nevydarených pokusov bol aj 42-ročný Damien. Jeho manželka Fiona bola na služobnej ceste a on sa to, hoci bol pondelok, rozhodol využiť za účelom podnapitej socializácie.

Predom mu však bolo jasné, že by z tejto informácie jeho drahej navrela na čele žila, čakal by ho život v tichej domácnosti a najbližšie dva týždne by musel spať na gauči. Preto sa jej to preventívne rozhodol zatajiť.

Quiet Ben Stiller GIF - Find & Share on GIPHY

Povedal jej síce, že ide von, no prisľúbil, že o deviatej bude určite doma. To však ešte netušil, že Fione jeho dobré slovo stačiť nebude a na overenie jeho poslušnosti bude vyžadovať fotodôkaz. Mierne ho to zaskočilo, no nenechal si pokaziť pondelkové žúrovanie. Radšej sa spolčil so svojimi dcérami a vymyslel parádny plán. Viete, ten nepriestrelný…

Zbehol domov a poprosil svoje ratolesti, aby ho odfotili v posteli a fotku poslali mame. Keď bolo dielo dokonané a fotografia úspešne „pristála“ v manželkinom telefóne, Damien sa opäť obliekol a pobral sa naspäť do baru. Všetko vyzeralo skvele – manželka to zožrala aj s navijakom, on mohol pokračovať v zábave s kamarátmi. V tejto fáze sa domnieval, že sa už nemôže nič pokaziť…

Omyl. Vždy sa môže niečo pokaziť. Najmä, ak si rodičom štyroch pubertálnych detí s prístupom na internet a profilom na sociálnych sieťach. Jedno z nich, konkrétne dcéra Naomi, totiž zverejnila status s kvetnatým popisom otcovej lotroviny na Twitter. Asi sa o ňu chcela podeliť s kamarátmi, a ani vo sne by jej nenapadlo, že sa o pár minút stane virálnou senzáciou.

Lenže, stalo sa. Príspevok si vyslúžil stovky lajkov, tisícky zdieľaní a medzi množstvom ľudí, ktorí naň narazili, bola zhodou okolností aj Fionina sestra. A bolo. Čo sa dialo po príchode Fiony zo služobnej cesty? Nevedno, či svojho manžela ovalila panvicou alebo natrela na stenu, no jedno je isté – žije. A celú kauzu zakončil výrokom: „Dúfam, že sa mojím kúskom inšpirujú aj iní muži.“

Môžu. Alebo by možno, naozaj len možno, bolo fajn, keby sa iní so svojimi polovičkami… ja neviem… skúsili otvorene porozprávať? Absurdné, ja viem.

Christoph Waltz Shrug GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Týchto 20 vtipných komiksov ilustruje bláznivý život človeka a jeho mačacieho miláčika

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME