Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Muž si dal vyrobiť obriu posteľ, aby sa do nej pomestil so šiestimi manželkami

Snaží sa o to, aby naplnil potreby každej rovnako.


Žeby ideálny manžel? Chlapíkovi sa už nepáčil život, v ktorom nemohol slastne zaspávať v náručí svojich polovičiek. Rád sa túli. Keďže manželiek je až šesť, mal hlavne organizačný problém. Do klasickej postele sa všetci nepomestili.

Brazílčan Arthur O’Urso (37) minul 80 000 libier na sedemmetrovú posteľ, ktorá pojme všetkých siedmich. Tucet ľudí na nej pracovalo 15 mesiacov. Útulné „spaníčko“ 7×2 metre drží pokope 950 skrutiek.

„Nápad na posteľ vznikol kvôli priestoru,“ prezradil Arthur miestnym médiám.

„Mnohokrát som sa musel deliť o pohovku, manželskú posteľ, dokonca som musel spať na zemi, aby som uvoľnil miesto pre svoje ženy. Sebe i manželkám som chcel uľahčiť život.“

S prvou ženou Luanou sa vzali v roku 2021. Svadby s ďalšími ženami boli formalizované v katolíckom kostole, nie sú však právne záväzné, keďže polygamia je v krajine nezákonná.

Brazílsky model mal pôvodne až deväť manželiek, no so štyrmi sa vlani rozviedol. S Agathou to vzdal krátko po svadbe, vraj ho chcela len pre seba. Koncom roka mu vrátili obrúčky ďalšie tri. Ako príčinu uviedol hádky a tlak verejnosti na jeho polyamorické spolunažívanie.

Súčasnú šestku uzavrela 51-ročná Olinda Maria, ktorú si vzal len nedávno. V porovnaní so „sestrami“ by mohla byť ich matkou.

Teraz je ženatý s Luanou Kazaki (27), Emelly Souzovou (21), Valquíriou Santos (24), Olindou Mariou (51), Damianou (23) a Amandou Albuquerque (28).

Ženáč v minulosti tvrdil, že dieťa chce mať s každou, aby sa žiadna nehnevala a nežiarlila. V súčasnosti je s takýmito prehláseniami opatrnejší a volí systém kto prv príde, ten prv melie.

„Nemám obľúbenú manželku, ktorá by mala byť matkou, nechávame to na prírodu.“

Samozrejme, nechýba OF

Prekvapivou zrejme nie je informácia, že šťastná rodinka má spoločný účet na OnlyFans, kde zdieľajú videá a fotografie svojich romantických snažení a tipy na sex. Platforma im vraj mesačne vynesie 50 000 libier.

„Všetky chcú uspokojiť moje potreby za každú cenu. Sú šťastné, že si to môžu dať za cieľ. Náš milostný život je zábavný a uspokojujúci.“

Arthur už dávnejšie priznal, že sa snaží naplniť potreby každej manželky, preto bol nútený zostaviť si harmonogram sexu, aby všetkým doprial rovnaké potešenie. Ukázalo sa, že to nebolo najlepšie riešenie. Jeho dodržiavanie spôsobilo veľa patálií. Mal pocit, že súložiť musí kvôli rozvrhu a nie pre potešenie. Priznal, že nie vždy mal chuť na tú, na ktorú pripadol deň.

„Stalo sa, že som mal sex s jednou manželkou a myslel som na druhú.“


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje