Muž si kúpil „romantickú“ posteľnú bielizeň s ružami. Nevyzerala tak, ako by jeden čakal

Tak toto fakt nevyšlo…

Zdroj: © Profimedia

Niektoré veci spolu proste neladia. Bodky a prúžky, ponožky a sandále, oranžová a ružová alebo napríklad aj biela posteľná bielizeň a červená potlač s ružami. Hoci to posledné na teoretickej úrovni vôbec neznie až tak zle, na tej praktickej to zlyháva. Ale že úplne.

Na vlastnej koži sa o tom presvedčil aj bývalý vojak John Donoghue, ktorý si chcel trošku zútulniť spálňu. Keďže dominantou miestnosti je práve posteľ, hádam neexistuje lepší spôsob, ako tak učiniť, než ju navliecť do nového šatu. John teda zainvestoval do novej posteľnej bielizne… a veľmi rýchlo pochopil, že to zase až taký skvelý nápad nebol.

Zo všetkých možných farieb a vzorov si napokon vybral tú bielu so sýtočervenými ružami. A tu sa dostávame ku koreňu dnešného problému. Hneď, ako nové povlečenie natiahol na periny, naskytol sa mu vskutku tragikomický pohľad. Ono to totiž vôbec nevyzeralo romanticky… skôr by človek neznalý okolností povedal, že na ňom členovia akejsi satanistickej sekty toť včera obetovali jahniatko.

Z praktického hľadiska super – táto farebná kombinácia šikovne zamaskuje všetky škvrny od telesných tekutín, s ktorými by potenciálne mohla prísť do kontaktu. No keďže chlapíkovi išlo primárne o estetično… nie. To proste nevyšlo.

Tak sa rozhodol, že svojím nezdarom aspoň pobaví ľudí a uverejnil fotografiu novo nahodenej postele na sociálne siete. Doplnil ju popisom: „Ten trápny moment, keď si uvedomíš, že tvoja romantická posteľná bielizeň s ružami urobila z postele hrozivé miesto činu.“ Ľudia zareagovali presne tak, ako by jeden čakal a výdatne sa na celom faux-pas zabávali.

© Profimedia

A ako inak, poriadne sa vybúrili v komentárovej sekcii. „Nové povlečenie? Jasné… no prezraď, kdeže si ju pochoval?“ napísal jeden z užívateľov. „Perfektné do hosťovskej izby v prípade, že sa ti domov nasáčkuje niekto, koho sa chceš čo najrýchlejšie zbaviť,“ napísal niekto iný. „Vyzerá to ako scéna z CSI,“ dodal ďalší.

John má teraz na konte niekoľko tisíc srdiečok, jednu nepoužiteľnú posteľnú bielizeň a ponaučenie, že najlepšie je ostať pri tom jednofarebnom. Pri tom sa hádam naozaj nemá čo pokaziť.

Zdroj: JohnDonoghue64 / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kancelársky kocúr, ktorý miesto myší loví bankovky, sa stal tvárou charity

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME