Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Niektoré veci spolu proste neladia. Bodky a prúžky, ponožky a sandále, oranžová a ružová alebo napríklad aj biela posteľná bielizeň a červená potlač s ružami. Hoci to posledné na teoretickej úrovni vôbec neznie až tak zle, na tej praktickej to zlyháva. Ale že úplne.

Na vlastnej koži sa o tom presvedčil aj bývalý vojak John Donoghue, ktorý si chcel trošku zútulniť spálňu. Keďže dominantou miestnosti je práve posteľ, hádam neexistuje lepší spôsob, ako tak učiniť, než ju navliecť do nového šatu. John teda zainvestoval do novej posteľnej bielizne… a veľmi rýchlo pochopil, že to zase až taký skvelý nápad nebol.

Zo všetkých možných farieb a vzorov si napokon vybral tú bielu so sýtočervenými ružami. A tu sa dostávame ku koreňu dnešného problému. Hneď, ako nové povlečenie natiahol na periny, naskytol sa mu vskutku tragikomický pohľad. Ono to totiž vôbec nevyzeralo romanticky… skôr by človek neznalý okolností povedal, že na ňom členovia akejsi satanistickej sekty toť včera obetovali jahniatko.

Z praktického hľadiska super – táto farebná kombinácia šikovne zamaskuje všetky škvrny od telesných tekutín, s ktorými by potenciálne mohla prísť do kontaktu. No keďže chlapíkovi išlo primárne o estetično… nie. To proste nevyšlo.

Tak sa rozhodol, že svojím nezdarom aspoň pobaví ľudí a uverejnil fotografiu novo nahodenej postele na sociálne siete. Doplnil ju popisom: „Ten trápny moment, keď si uvedomíš, že tvoja romantická posteľná bielizeň s ružami urobila z postele hrozivé miesto činu.“ Ľudia zareagovali presne tak, ako by jeden čakal a výdatne sa na celom faux-pas zabávali.

© Profimedia

A ako inak, poriadne sa vybúrili v komentárovej sekcii. „Nové povlečenie? Jasné… no prezraď, kdeže si ju pochoval?“ napísal jeden z užívateľov. „Perfektné do hosťovskej izby v prípade, že sa ti domov nasáčkuje niekto, koho sa chceš čo najrýchlejšie zbaviť,“ napísal niekto iný. „Vyzerá to ako scéna z CSI,“ dodal ďalší.

John má teraz na konte niekoľko tisíc srdiečok, jednu nepoužiteľnú posteľnú bielizeň a ponaučenie, že najlepšie je ostať pri tom jednofarebnom. Pri tom sa hádam naozaj nemá čo pokaziť.

Zdroj: JohnDonoghue64 / Twitter


Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.