Muž si myslel, že si cez WhatsApp píše s otcom. V skutočnosti išlo o náhodného cudzieho človeka

Mladík si svoj omyl neuvedomil celých šesť mesiacov.

Zdroj: Shutterstock

Sociálne siete dominujú dnešnej spoločnosti. O tom, či je to dobre alebo zle, nech si každý rozhodne sám, ale faktom je, že vďaka Facebooku či Twitteru môžeme byť v kontakte so svojimi blízkymi, aj keby boli na druhom konci sveta. Nevýhoda je v nedostatočnom osobnom kontakte, ktorý podľa niektorých nemôže nič nahradiť.

Ako píše aj portál Mirror, toto tvrdenie zrejme potvrdzuje aj nedávna skúsenosť používateľa, ktorý na Twitteri vystupuje pod menom Jonno Hopkins.

Namiesto otca komunikoval s cudzím človekom

Ten sa na internete podelil so skutočne bizarnou historkou. Aby mohol byť v kontakte s rodinou, založil rodinnú WhatsApp skupinu. Keďže mu počas dňa otec často telefonoval, Jonno videl v založení skupiny pohodlnejší spôsob vzájomnej komunikácie. Písať do skupiny mohli všetci členovia rodiny. Jonno sa však prerátal, keď do nej pridal používateľa menom Peter. Hoci je to krstné meno jeho otca, v skutočnosti do skupiny omylom pridal niekoho úplne iného.

Menovec jeho otca pracoval ako inštalatér a nemal s Jonnom nič spoločné (akurát Jonnovi raz prišiel do bytu opraviť práčku), ale napriek tomu s ním mladík v pohode konverzoval celých šesť mesiacov bez toho, aby si uvedomil, že sa stal omyl. Jonno teda posielal správy svojmu domnelému otcovi a vôbec ho neznepokojovalo, že nedostáva žiadne odpovede.

Ako napísal, jeho otec trávil na sociálnych sieťach málo času, takže mu to nepripadalo podozrivé. A zdá sa, že ani inštalatér Peter sa nejako nemal k tomu, aby celú záležitosť objasnil a radšej ostal ticho. Na omyl Jonna upozornila až jeho sestra. Mladík až potom svojho falošného otca zo skupiny vyhodil.

Ale cítim sa kvôli tomu dosť mizerne,“ povedal a ironicky dodal: „Dúfam, že si užil správy od mojej mamy o tom, ako si myslí, že A Cold Hard Blow To The Head je názov albumu Coldplay.“ Ľudia na internete si tento príbeh zamilovali a Jonnov príspevok si získal mnoho zdieľaní a lajkov.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Na oslave niekto budúcej mamičke ukradol peniaze. Jej sestra páchateľku vypátrala na fotkách


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME