Muž si nechal potetovať 90% svojho tela. Teraz vyzerá ako negatív fotografie seba samého.

Pri ceste za svojim snom nevynechal ani miesta, akými sú napríklad očné buľvy!

Pamätáte si ešte na tie časy, kedy fotoaparáty na mobiloch fotili v rozlíšení 3.2 megapixela, čiže výsledné veľdielo vlastne bola len trochu ostrejšia machuľa? Ak áno, tak potom si určite pamätáte aj to, že ste túto trochu ostrejšiu machuľu mohli vylepšiť aj jedným z troch efektov – sépia, čierno-biely a negatív. S pomocou oranžových, čiernych či kikiríkavých farebných tónov sme sa razom cítili o tristo percent atraktívnejší a určite si nejeden z nás, drobných prvostupniarov, s prvým mobilom zaveseným na šnúrke okolo krku, želal, aby mohol takto vyzerať aj v realite.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=zvefTzJbzNI)

Rovnaký sen pravdepodobne sníval aj 32-ročný Poliak, ktorému k unikátnemu životnému štýlu nestačilo len priezvisko po najneobľúbenejšej listovej zelenine, on chcel zájsť ešte ďalej. A tak si Adam Curlykale nechal potetovať 90% svojho tela. Podľa vlastných slov touto trochu bizarnou šialenosťou hľadá samého seba. Väčšina ľudí sa ponára do svojho vnútra pri šálke lahodného čaju, sebarozvojovej knihe, či v horúcej vani plnej bubliniek, no Adam to očividne nedokáže bez ihly a atramentu.

designyoutrust.com (https://designyoutrust.com/2018/04/fully-tattooed-this-young-polish-man-is-a-real-life-white-walker/)

Poliak vidí svoje telo ako plátno a plánuje sa s ním aj patrične vyhrať. Nevynechal ani také kuriózne miesta, akými sú napríklad očné buľvy. Mnohí teda jeho výzor považujú za príšerný, odpudzujúci, ba priam až strašidelný, no chodiaci negatív si z toho žiadnu veľkú hlavu nerobí, práve naopak – veľmi dobre si uvedomuje, aké následky jeho činy môžu mať. „Každá jedna zmena prichádza ruka v ruke s riskom, že vás odsúdia, izolujú a teda aj so samotou,“ píše zaujímavý tridsiatnik na svojom blogu. „Nemôžem očakávať, že väčšina spoločnosti pochopí spôsob, akým uvažujem a vnímam svet,“ dodáva.

fr.ubergizmo.com (http://fr.ubergizmo.com/2018/03/22/adam-curlykale-tatouage-visage-gris-barbe-blanche.html)

Adam využíva internetovú slávu, ktorej sa mu vďaka netradičnému vzhľadu dostalo, na šírenie tolerancie voči ľuďom, ktorí sa rozhodli akokoľvek meniť svoj zovňajšok. Hovorí, že nie každý musí všetkému rozumieť, no aj tak to môže akceptovať, a kľúčom k spokojnosti je pochopenie, že všetci sme iní. Na druhej strane však chápe, že nie je na svete človeka, ktorý by akceptoval úplne všetko: „Veď koniec koncov nikto nemôže tolerovať zločin, násilie, znásilňovanie, krádeže, či iné tomuto podobné veci. Všetci by sme mali mať určitú hranicu, pri ktorej si povieme ‘stop, toto už je naozaj cez čiaru’.“

thesun.co.uk

Aj napriek tomu, že nie každému je Adamov vzhľad po chuti, stal sa alternatívnym modelom a dalo by sa povedať, že si žije svoj sen. „Tetovania mi dovolili naplno sa rozvinúť. Konečne som sa stal sám pre seba pekným. Mám určitú víziu o dokonalosti a krok za krokom sa k nej približujem. Život je príliš krátky na to, aby som sa zastavoval a premýšľal, čo sa stane zajtra. Život treba žiť tu a teraz,“ dodáva na záver Adam, očividne spokojný s tým, akým smerom sa jeho cesta uberá.

pinterest.com (https://www.pinterest.com/pin/522136150543305089/)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
24
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
18
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otrepané situácie, ktoré nastávajú bezprostredne po rozchode

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME