Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Keď to človek preženie s alkoholom, má tendenciu robiť hlúposti. Niektorí majú nevhodné reči, iní si rozbijú na ulici ústa, dostanú sa do bitky, či zaspia niekde v parku. A iní, no, iní si zase zmenia meno. Ako píše portál Unilad, presne to sa stalo 30-ročnému mužovi menom Thomas Dodd z Veľkej Británie.

Ten si počas sviatkov (podobne ako mnohí iní) neodpustil niekoľko drinkov alkoholu. Dostal sa do povznesenej nálady a pri sledovaní videoklipu piesne My Heart Will Go On od svetoznámej speváčky Céline Dion sa rozhodol, že si zmení meno… na Céline Dion.

Shutterstock

Po vytriezvení si nič nepamätal

Nešlo o žiadne nezáväzné vyhlásenie. Dodd totiž vysolil 89 libier (cca 99 eur) za oficiálnu zmenu svojho mena na meno jeho obľúbenej speváčky. Keď vytriezvel, na svoj bláznivý čin si pravdaže nepamätal. Keď mu ale z úradov prišlo oficiálne potvrdenie o tom, že sa odteraz volá Céline Dion, neveril vlastným očiam.

„Som ňou trochu posadnutý, to nebudem zapierať,“ povedal Dodd (teda Dion) novinárom. „Počas lockdownu som pozeral veľa jej koncertov. Spomínam si len, že som pri ich pozeraní dostal po niekoľkých drinkoch geniálny nápad‚.

https://twitter.com/ThomasDodd1/status/1344371858385338369

Mladík tiež dodal, že keď mu prišli oficiálne dokumenty, ktoré potvrdzovali zmenu mena, takmer na mieste odpadol. Neskôr si ale povedal, že meno mu v budúcnosti môže padnúť vhod. Napríklad, ak by sa na koncerte Céline Dion chcel bez problémov dostať do backstageu. Dodal tiež, že kamaráti sa na jeho príbehu nemohli prestať smiať. Iný názor na to ale mala (aspoň spočiatku) jeho matka. Tá totiž neboja vôbec nadšená.

„Vysvetlil som jej, že to mohlo byť aj horšie, že som sa mohol premenovať na Borisa Johnsona – našťastie, on nemá žiadne live koncerty. Potom sa na tom tiež smiala,“ prezradil Dion. Spomenul tiež, že keď sa o historke zmienil sestre, takmer sa od smiechu zadusila sendvičom. „Zdá sa, že všetci v tom vidia hlavne tú vtipnú stránku,“ zakončil s tým, že meno Céline Dion si už plánuje ponechať.

Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť