Muž si z internetu objednal biely vlnený sveter. To, čo mu prišlo, nesplnilo jeho očakávania

Hups. Chybička sa vlúdila.

Zdroj: Lionsgate / moviestillsdb.com

Prvenstvo medzi firmami, ktoré od teba pýtajú peniaze za niečo, čo si v konečnom dôsledku urobíš sám, bezpochyby nesie Ikea. Nábytok má možno vkusný, no cesta od krabice ku kreslu ťa oberie nielen o čas, ale aj o chuť do života a všetky bezvrásčité miesta na ksichte. Čo viac si priať, však?

Nedávno však vysvitlo, že nie je jediná, ktorá sa uchyľuje k podobným praktikám. Teda, vysvitlo ako vysvitlo… na vlastnej koži to nechcene otestoval istý kalifornský spisovateľ. Po tom, čo si Dan Sheenan – ten spisovateľ – v jeden pekný večer pozrel filmovú novinku z konca minulého roka Na nože, skrsla mu v hlave brilantná myšlienka.

Jedna z hlavných postáv, Ransom, ktorého v snímke stvárnil Chris Evans, sa totiž prevažnú časť promenádovala po obrazovke v dobre padnúcom krémovom vlnenom svetri. A tak sa Dan rozhodol, že si taký kúpi tiež. Po chvíľke pátrania narazil na nemenovaný nórsky e-shop s oblečením, ktorý ho mal v ponuke za veľmi prijateľnú sumu.

Lionsgate / moviestillsdb.com

Spisovateľ si teda sveter objednal a netrvalo dlho, kým mu na dvere zaklopal kuriér aj s vytúženým balíčkom. Nadšene sa pustil do rozbaľovania, no v sekunde, ako sa prebojoval k obsahu zásielky, mu bolo jasné, že niekde nastala chyba. Obrovská. Akože „soudruzi z NDR udělali chybu a v káve sa nám roztopila lyžička“ obrovská.

Namiesto svetra sa totiž ocitol tvárou v tvár niekoľkým klbkám vlny. Krémovej, sivej aj hnedej, ideálnej nato, aby si rovnaký sveter uštrikoval doma. Lenže, ako je zjavné, to vôbec nebolo to, po čom Dan túžil. Smola.

Keďže nemal ani sveter, ani peniaze, rozhodol sa z celej situácie vyťažiť aspoň niečo a pobaviť ňou svojich sledovateľov na Twitteri. Podarilo sa. Príspevok aj s fotografiou inkriminovanej vlny si za niekoľko dní vyslúžil viac ako 142-tisíc lajkov a desiatky komentárov, ktoré chceli vedieť, čo s toľkou vlnou bude spisovateľ teraz robiť.

„Podarujem ju kamarátovi, ktorý štrikuje už roky,“ vyjadril sa Dan v komentárovej sekcii. „Nemôžem dopustiť, aby bol tento hrdina ostrihaný nadarmo,“ dodal aj s fotografiou smutne vyzerajúcej ovečky. Celý príbeh má teda zdanlivo šťastný koniec, aspoň z pohľadu kamaráta, ktorý nafasoval vlnu zdarma. Pre Dana o čosi pomenej. Lebo ten, chudák, stále nemá svoj vytúžený sveter.

Zdroj: ItsDanSheenan / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Americká hráčka zachránila počas online hry svojho britského spoluhráča, ktorý dostal záchvat


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME