Utorok 9.8.2022
sk
Ľubomíra
cz
Roman

Muž si zarezervoval izbu s klimatizáciou. Po príchode ho čakalo veľmi nemilé prekvapenie

Za túto "luxusnú" službu si musel priplatiť.


Keď si človek bookuje ubytovanie, tak akosi prirodzene predpokladá, že všetko v inzeráte mu bude plne k dispozícii. Bez žiadnych ďalších prekážok. Predsa len, bolo by trochu divné spomenúť dvojlôžkovú posteľ, no očakávať, že ak ti človek neprihodí pár eur do vrecka, tak bude spať na zemi. No to neznamená, že sa niečo podobné nemôže stať.

Niektorí majitelia ubytovaní sa totiž snažia vydojiť zo svojich hostí maximum, a takto to potom dopadá. Chalan, ktorý na TikToku vystupuje ako @papiwhiterice, síce nemusel spať na zemi, ale že by bol jeho pobyt práve príjemný, sa povedať nedá. Až na izbe totiž zistil, že sľubovaná klimatizácia sa rozbehne, až keď do nej vhodí pár mincí.

Izba so spoplatnenou klimatizáciou nepríjemne šokovala internet

Na teoretickej úrovni majiteľ neklamal. Spomínal klimatizáciu a klimatizácia tam je, aj napriek tomu sa niet čomu čudovať, že mal chalan potrebu posťažovať sa na internete. „Keď majiteľ Airbnb pýta peniaze za vzduch,“ píše vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 600-tisíc zhliadnutí, a ľudia, ktorí naň narazili, zdieľali jeho rozčarovanie.

„Pokiaľ je niekto takýto žgrloš, nech si svoj barak radšej nechá pre seba,“ vyjadril sa niekto v komentárovej sekcii. „Okamžite by som mu dala jednu hviezdičku,“ napísal zase niekto ďalší. Ako sa však zdá, chalan nebol jediný, ktorý sa stretol s podobným prístupom. „Raz sme bývali v Airbnb na Floride. Termostat bol zamknutý,“ podelil sa o svoju skúsenosť ktosi. A čo si o tom myslíš ty? Bol majiteľ ubytovania v práve alebo by si zaslúžil celú klímu otrieskať o hlavu?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť