Muž spontánne požiadal priateľku o ruku s krabičkou nugetiek. Povedala mu áno?

V ktorom najbližšom McDonalde predávajú takéto McZásnuby menu?

Zdroj: adoproducciones, pixabay.com

Žiadosť u ruku je zväčša niečo, na čo sa muž chystá poriadne dlho. Od kamarátok zisťuje veľkosť a typ prsteňa, po ktorom by mohla jeho milá túžiť. Je to vec, ktorá je u mnohých doslova posvätná a potrpia si na tom, aby to bolo dokonalé. Tento muž si však povedal, že ani tak nejde o to, ako to urobí, ale o to, že to vôbec urobí. O tejto nezvyčajnej žiadosti o ruku informoval portál unilad.

Spontánne sa rozhodol požiadať priateľku o ruku

Pokým si jeho priateľka zdriemla, muž si stihol rozmyslieť, že je ten správny čas, aby ju požiadal o ruku. Pravdepodobne to je typ človeka, ktorý nie je veľmi trpezlivý, lebo sa rozhodol, že chce žiadosť o ruku vykonať ihneď. Musel preto konať rýchlo – priateľku chcel prekvapiť skôr, ako sa zobudí.

Gift Habeshaw, Unsplash

Muž sa teda vydal do Walmartu a po ceste zavolal priateľkinej kamarátke, aby zistil, aký prsteň mu odporúča kúpiť. Po ceste naspäť sa ešte rozhodol zastaviť v McDonald’s, lebo vedel, že nugetky jeho priateľku určite potešia. Ktovie, či sa bál, že by jeho žiadosť o ruku nevyšla, ak by rozospatej priateľke nepodhodil aj jedlo…

Jeho priateľka opísala túto netradičnú žiadosť o ruku v jednej skupine na facebooku. Píše, že odišiel, keď si na chvíľu ľahla. Krátko nato sa vrátil a priniesol jej krabičku s nugetkami z McDonald’s. Vo chvíli, keď jej podal krabičku s pochúťkou, bola ešte poriadne rozospatá.

Otvorila krabičku a pri nugetkách videla menšiu čiernu krabičku. Priateľka sa opýtala „Čo je to za omáčku?“ Hneď nato krabičku otvorila a zistila, že ide o zásnubný prsteň. No a na takúto žiadosť o ruku sa nedá odpovedať inak ako kladne.

Aj napriek tomu, že sa táto nezvyčajná spontánna žiadosť o ruku objavila v skupine, kde si ľudia z podobných žiadostí robia srandu, musíte uznať, že ja naozaj originálna. Predsa len, láska ide cez žalúdok, nie? Určite by mnohé zo žien viac ocenili podobnú žiadosť s krabičkou ich obľúbeného jedla ako s nejaku kyticou ruží… ktoré sa nedajú jesť.

Zdroj: unilad 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Populárne produkty z teleshoppingu, ktoré si určite túžil (ne)mať doma aj ty

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME