Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Žiadosť u ruku je zväčša niečo, na čo sa muž chystá poriadne dlho. Od kamarátok zisťuje veľkosť a typ prsteňa, po ktorom by mohla jeho milá túžiť. Je to vec, ktorá je u mnohých doslova posvätná a potrpia si na tom, aby to bolo dokonalé. Tento muž si však povedal, že ani tak nejde o to, ako to urobí, ale o to, že to vôbec urobí. O tejto nezvyčajnej žiadosti o ruku informoval portál unilad.

Spontánne sa rozhodol požiadať priateľku o ruku

Pokým si jeho priateľka zdriemla, muž si stihol rozmyslieť, že je ten správny čas, aby ju požiadal o ruku. Pravdepodobne to je typ človeka, ktorý nie je veľmi trpezlivý, lebo sa rozhodol, že chce žiadosť o ruku vykonať ihneď. Musel preto konať rýchlo – priateľku chcel prekvapiť skôr, ako sa zobudí.

Gift Habeshaw, Unsplash

Muž sa teda vydal do Walmartu a po ceste zavolal priateľkinej kamarátke, aby zistil, aký prsteň mu odporúča kúpiť. Po ceste naspäť sa ešte rozhodol zastaviť v McDonald’s, lebo vedel, že nugetky jeho priateľku určite potešia. Ktovie, či sa bál, že by jeho žiadosť o ruku nevyšla, ak by rozospatej priateľke nepodhodil aj jedlo…

Jeho priateľka opísala túto netradičnú žiadosť o ruku v jednej skupine na facebooku. Píše, že odišiel, keď si na chvíľu ľahla. Krátko nato sa vrátil a priniesol jej krabičku s nugetkami z McDonald’s. Vo chvíli, keď jej podal krabičku s pochúťkou, bola ešte poriadne rozospatá.

Otvorila krabičku a pri nugetkách videla menšiu čiernu krabičku. Priateľka sa opýtala „Čo je to za omáčku?“ Hneď nato krabičku otvorila a zistila, že ide o zásnubný prsteň. No a na takúto žiadosť o ruku sa nedá odpovedať inak ako kladne.

https://www.instagram.com/p/Bv80vLInriS/

Aj napriek tomu, že sa táto nezvyčajná spontánna žiadosť o ruku objavila v skupine, kde si ľudia z podobných žiadostí robia srandu, musíte uznať, že ja naozaj originálna. Predsa len, láska ide cez žalúdok, nie? Určite by mnohé zo žien viac ocenili podobnú žiadosť s krabičkou ich obľúbeného jedla ako s nejaku kyticou ruží… ktoré sa nedajú jesť.

Zdroj: unilad 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť