Muž tajne zamenil zarámované fotky v dome za Star Wars koláže. Jeho manželka si nič nevšimla

Originálny žartík skutočného fanúšika.

Zdroj: mandal0re / reddit.com

Máš rád Star Wars? To je asi trochu hlúpa otázka. Určite áno, veď napokon, kto by dobrodružstvá z ďalekej, preďalekej galaxie nemiloval? Veľkým fanúšikom tejto sci-fi ságy je aj austrálsky umelec Scadam, vystupujúci pod prezývkami Scadarts a mandal0re. Ako píše aj portál Bored Panda, Scadam má vo svojom dome mnoho pamätných predmetov, ktoré odkazujú na túto slávnu sériu (napríklad Millennium Falcon). Teraz sa ale rozhodol postúpiť ešte o krok ďalej.

V hlave mu totiž skrsol nápad na výborný kanadský žartík. Zarámované fotky v dome nenápadne vymenil za koláže hrdinov zo Star Wars, napríklad Obi-Wana Kenobiho (Ewan McGregor) či Mace Winduho (Samuel L. Jackson).

Nezabudol ale ani na záporákov, konkrétne Generála Grievousa či Cisára Palpatina (Ian McDiarmid). Ich tváre, ale kolážované s umeleckými obrazmi a portrétmi. Mace Windu a Obi-Wan sa tak napríklad objavili vo viktoriánskych šatách. Fotografie následne vylepšil aj svetelnými mečmi.

I replaced some photos in my house as prank on my wife. It took her 8 days to notice. They also get to stay up. from StarWars

Vtipné na celej záležitosti je, že Scadartsova manželka si vôbec nič nevšimla. Ubehol deň, potom ďalší a jeho žena tieto výtvory ďalej prehliadala. Po štyroch dňoch sa tak Scadarts rozhodol nahradiť motívmi zo Star Wars ďalšie fotky v dome. Aj napriek tomu trvalo ale ďalšie štyri dni, kým si manželka tieto vylepšenia všimla. Ako Scadarts uviedol, zrejme jej to trvalo dlhšie z toho prostého dôvodu, že nie je príliš veľkou fanúšičkou Star Wars.

Zarámované obrázky ale nevyhodila a nechala ich na svojom mieste. Rozhodne sa im totiž nedá uprieť estetická kvalita, takže prečo by sa ich človek mal zbavovať?

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vizážistka vytvára nádherný očný mejkap v štýle známych filmov a postáv


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME