Muž ukázal holičovi ako predlohu video: To, čo mu napokon vzniklo na hlave, určite nečakal

Nikdy neukazujte kaderníkovi ako predlohu stopnuté video…

Náš zákazník, náš pán. To je heslo, ktorým by sa mal riadiť každý správny zamestnanec v službách. Je to predsa prosté, že sa pracovník snaží vyhovieť človeku, ktorý mu platí. Avšak, tento príbeh je jasným dôkazom toho, že aj takýto šľachetný úmysel, môže napokon skončiť totálnym fiaskom.

Vlasové katastrofy sú neoddeliteľnou súčasťou života. Či už ide o žuvačky, nevydarené domáce farbenie alebo jednoducho len naivnú myšlienku, že ísť spať s mokrou hlavou predsa nemôže dopadnúť tak zle… deje sa to nám všetkým.

Vo väčšine prípadov si za to môžeme sami. Nepočúvli sme rady okolia, nezverili sme svoju korunu krásy do rúk odborníka, a preto sa nemôžeme čudovať, že vo výsledku vyzeráme ako dikobraz po slušnej dávke elektrošokov. Poučíme sa a ideme ďalej, zase o čosi múdrejší. A v budúcnosti namiesto domácich experimentov radšej naozaj vyhľadáme špecialistu.

Humphrey Bogart Haircut GIF by Warner Archive - Find & Share on GIPHY

Bohužiaľ, ani toto vždy nemusí dopadnúť tak, akoby jeden čakal. Svoje o tom vie aj muž z Číny, ktorý sa na vlastnej koži presvedčil o tom, ako jednoducho možno dôjsť k nedorozumeniu. Po zásahu kaderníka si na hlave objavil „vykosený“ trojuholník. Toto rozhodne nebol strih, o ktorý by bol stál či nebodaj oň dokonca priamo žiadal. Alebo…? Kde urobili „soudruzi z NDR“ chybu?

Tianxiu bot / Weibo

Je celkom bežné, že si človek do kaderníctva prinesie fotografiu nejakej celebrity, ktorej účes by chcel pretaviť na svoju hlavu. Trochu menej bežné je ukazovať stopnuté video. A vzniknutá situácia je jasným dôkazom toho, že je to nielen netradičné, ale dokonca vrcholne nevhodné.

Kaderník totiž mužovi do vlasov vystrihal trojuholník, ktorý videl predtým na obrazovke. Očividne však nepostrehol, že trojuholník nie je súčasťou účesu, ale len tlačidlo pozastaveného videa pre jeho opätovné spustenie. Je to síce len drobnosť, no aj táto drobnosť vo výsledku narobila dosť šarapaty.

Tianxiu bot / Weibo

Mnohí z nás by pravdepodobne neboli nadšení, keby sa niečo podobné odohralo na našich hlavách. Muž z Číny to však zobral športovo, ba čo viac. Dokonca sa pred odchodom obzeral v zrkadle a vyzeral nanajvýš spokojný s tým, čo vidí.

Zdroj: unilad.co.uk
Titulná fotka: Tianxiu bot / Weibo

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 zvláštnych športov, o ktorých si pravdepodobne netušil, že existujú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME