Muž ukradol 126 párov žabiek, aby s nimi mohol vykonávať intímnosti

Policajtom poskytol podrobný opis predohry.

Zdroj: Profimedia

Je, bohužiaľ, bežné, že ľudia kradnú peňaženky, šperky, možno nejakú elektroniku, no niekedy sa medzi nimi nájdu aj zlodeji, ktorí sú schopní čmajznúť naozaj špecifické veci. Mladík, o ktorom píše portál Unilad, prekonal asi všetkých. Ukradol viac ako 100 párov žabiek. A to, čo s nimi potom vykonával, je prinajmenšom nezvyčajné.

Profimedia

Identifikoval ho kamerový záznam

Dvadsaťštyriročný Theerapat Klaiya odcudzil obuv z domov v jeho susedstve, aby s ňou mohol mať neskôr pohlavný styk. Muž, ktorý žije v meste Nonthaburi v Thajsku, bol zatknutý po tom, ako polícia dostala desiatky sťažností od zmätených obyvateľov, ktorí tvrdili, že im zmizli žabky. Policajti ho identifikovali pomocou kamerového záznamu.

Nebolo to prvýkrát

Theerapata zatkli v nedeľu popoludní. V jeho prenajatom byte našli dôstojníci 126 párov žabiek, ktoré ukradol svojim susedom. Plukovník Ekkaphop Prasitwattanachai povedal miestnym médiám, že to nebol Klaiyiho prvý trestný čin a dodal, že sa rovnakého zločinu dopustil už predtým. Po tom, ako podozrivého zatkli, zistili, že už minulý rok bol zatknutý za krádež žabiek v inom okrese.

Nechýbala predohra

Zlodej priznal krádež obuvi pre oplzlé účely. Povedal, že mal so žabkami intímny pomer, dokonca to, údajne, policajtom podrobne opísal. Po niekoľkých hodinách nosenia šľapiek sa s nimi maznal, bozkával ich a otieral si ich o telo. Následne s nimi masturboval.

Zlodej bude zadržaný na stanici až do súdneho konania, aby sa rozhodlo o ďalšej časti právneho procesu. Keď policajti prehľadali jeho dom, našli rozmanitú zbierku obuvi, ktorú si vraj naskladnil v priebehu dvoch rokov.

Profimedia

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa podelili o rodinných príslušníkov, ktorí nechceli zvieratko, no zmenili názor

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME