Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Muž v Humennom sa čašníčke a jej deťom vyhrážal zabitím

Polícia 28-ročného muža umiestnila do cely policajného zaistenia a obvinila z nebezpečného vyhrážania.


Trestnému stíhaniu za nebezpečné vyhrážanie čelí 28-ročný muž z Humenného, ktorý sa na začiatku tohto týždňa v jednom z miestnych pohostinstiev vyhrážal čašníčke a jej deťom zabitím. Ako konkretizovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, z vrecka vybral aj nôž. „Konanie muža vzbudilo u 44-ročnej ženy vážnu obavu o život a zdravie, bála sa predovšetkým o život svojich detí,“ uviedla Ligdayová.

Polícia podozrivého muža zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia. Neskôr mu vzniesla obvinenie z trestného činu nebezpečného vyhrážania. „Vyšetrovaním prípadu bolo ďalej zistené, že tento Humenčan už poškodenej žene zaslal aj SMS, v ktorých jej vulgárne nadával a vyhrážal sa jej, že zle skončí. Muž ženu atakoval aj telefonicky, obsah telefonátov bol totožný s obsahom SMS,“ dodala policajná hovorkyňa. Na obvineného Humenčana bol spracovaný podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.