Muž vyhral v lotérii 95 miliónov dolárov. Šek si prišiel prevziať v kostýme Darth Vadera

Šťastný výherca nechcel, aby bola jeho identita odhalená.

Zdroj: Shutterstock

Vyhrať miliónový balík v lotérii je snom každého z nás. Ako to už však chodí, rozprávková výhra spadne do lona len niekoľkým šťastlivcom. Jedným z nich je aj muž, ktorý je známy len pod menom W. Brown. Ako informuje napríklad aj portál Unilad, na chlapíka sa usmialo neuveriteľné šťastie: odniesol si totiž jackpot vo výške 95 miliónov jamajských dolárov (cca 560 000 eur).

Bezpečnosť na prvom mieste

Takáto astronomická výhra však nemusí priniesť len príjemné pocity. Veľmi rýchlo sa totiž na človeka môže nalepiť mnoho pochybných existencií, ktoré sa ho budú snažiť vydierať. Výnimkou v týchto prípadoch nie sú krádeže či hrozby násilím. Brown tak neponechal nič náhode a výherný šek si prišiel prevziať v kostýme Darth Vadera, slávneho záporáka z legendárnej sci-fi ságy Star Wars. Jeho identita tak nevyšla najavo.

Na šťastný okamih čakal 20 rokov

Šťastný výherca podával pravidelne tie isté čísla (s občasnými drobnými zmenami) celých 20 rokov. Ako sám povedal, vždy cítil v kostiach, že raz vyhrá a jeho život sa tým kompletne zmení. „Nikdy som nemal jednoduchý život,“ prezradil Brown. „Pochádzam z veľmi chudobnej rodiny, boli obdobia, keď som ani nemohol chodiť do školy, pretože si ju moji rodičia nemohli dovoliť. Hovoril som si ale, že Boh mi jedného dňa pomôže a potom budem môcť pomôcť svojej rodine aj ja.“

Šťastná séria čísiel, ktorá mu zabezpečila výhru, bola 08, 09, 10, 19, 27 a 30. Na čo vyhraté milióny použije? Brown vyhlásil, že ešte musí svoju výhru spracovať a poriadne si to všetko premyslieť. Chcem sa rozhodnúť pre to, čo pre mňa bude najlepšie, predtým, než niečo miniem,“ povedal. „Musím sa rozhodnúť, aké sú moje ciele. Ale rád by som vlastnil autobus! Milujem značku Coasters.“ Okrem toho si plánuje kúpiť dom a nejakú časť peňazí investovať.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Je tu nová verzia kultového seriálu Scooby-Doo, ktorá v kine pobaví všetkých bez rozdielu veku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME