Sobota 27.11.2021
sk
Milan
cz
Xenie

Vyhrať miliónový balík v lotérii je snom každého z nás. Ako to už však chodí, rozprávková výhra spadne do lona len niekoľkým šťastlivcom. Jedným z nich je aj muž, ktorý je známy len pod menom W. Brown. Ako informuje napríklad aj portál Unilad, na chlapíka sa usmialo neuveriteľné šťastie: odniesol si totiž jackpot vo výške 95 miliónov jamajských dolárov (cca 560 000 eur).

Bezpečnosť na prvom mieste

Takáto astronomická výhra však nemusí priniesť len príjemné pocity. Veľmi rýchlo sa totiž na človeka môže nalepiť mnoho pochybných existencií, ktoré sa ho budú snažiť vydierať. Výnimkou v týchto prípadoch nie sú krádeže či hrozby násilím. Brown tak neponechal nič náhode a výherný šek si prišiel prevziať v kostýme Darth Vadera, slávneho záporáka z legendárnej sci-fi ságy Star Wars. Jeho identita tak nevyšla najavo.

Na šťastný okamih čakal 20 rokov

Šťastný výherca podával pravidelne tie isté čísla (s občasnými drobnými zmenami) celých 20 rokov. Ako sám povedal, vždy cítil v kostiach, že raz vyhrá a jeho život sa tým kompletne zmení. „Nikdy som nemal jednoduchý život,“ prezradil Brown. „Pochádzam z veľmi chudobnej rodiny, boli obdobia, keď som ani nemohol chodiť do školy, pretože si ju moji rodičia nemohli dovoliť. Hovoril som si ale, že Boh mi jedného dňa pomôže a potom budem môcť pomôcť svojej rodine aj ja.“

Šťastná séria čísiel, ktorá mu zabezpečila výhru, bola 08, 09, 10, 19, 27 a 30. Na čo vyhraté milióny použije? Brown vyhlásil, že ešte musí svoju výhru spracovať a poriadne si to všetko premyslieť. Chcem sa rozhodnúť pre to, čo pre mňa bude najlepšie, predtým, než niečo miniem,“ povedal. „Musím sa rozhodnúť, aké sú moje ciele. Ale rád by som vlastnil autobus! Milujem značku Coasters.“ Okrem toho si plánuje kúpiť dom a nejakú časť peňazí investovať.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť