Muž vyrába absurdne zábavné vynálezy ako riešenia neexistujúcich problémov

Niektoré by sa nám aj celkom hodili.

Zdroj: unnecessaryinventions / instagram.com

Problémy si vyžadujú riešenia. Dokonca aj také, ktoré problémami vlastne ani nie sú, ale niekomu napadlo, že by ich mal zlepšiť svojimi vynálezmi. Ten niekto sa volá Matty Benedetto a na svojom instagramovom profile Unnecessary Inventions zverejňuje tie najrôznejšie vynálezy na úplne banálne problémy.

Sám ich vyrába a na EMEFKA sme ti už priniesli dva články, v ktorých sme ti Mattyho tvorbu predstavili (prvý článok nájdeš tu, druhý tu). Jeho vynálezy sú poriadne bláznivé a bizarné, ale na druhej strane im nemožno uprieť logiku a premyslenosť.

Nižšie nájdeš 15 nových šialených vynálezov na neexistujúce problémy z Mattyho dielne.

1. Scooter Platter: pomôcka pre milovníkov multitaskingu

Spoj príjemné s užitočným! Teraz si môžeš vyraziť na skútri a zároveň pri tom raňajkovať. Ušetríš tak čas a konečne nebudeš meškať do práce.

2. Megaphone Mask: odteraz ti budú všetci rozumieť a s rúškom

V čase celosvetovej pandémie je nosenie rúšok dôležité. Niektorí ľudia ale cez rúško ťažšie rozumejú jednotlivým slovám. Na riešenie tohto problému je tu rúško s megafónom, ktoré do okolia vysiela jasné a krištáľovo čisté slová.

3. The Computer Cup Carrier: využi potenciál svojej nohy

Káva je súčasťou životov mnohých z nás. Niekedy je ale problém pohár s týmto nápojom adekvátne uskladniť. Tento šikovný držiak umožní maximálne pohodlie pri pití každodennej kávičky.

4. FingerStick Kit: užitočná imitácia prsta

Najmä dámy túto vymoženosť iste ocenia. S týmto zázračným prstom sa už nemusia zbytočne dotýkať tváre a rozmazávať si svoj dokonalý mejkap. Prst nájde využitie taktiež pri stláčaní tlačidiel vo výťahu, vďaka čomu sa vyhneš zbytočným baktériám.

5. MotorBlades: riešenie pre autá bez klímy

Pokiaľ ťa štve, že počas horúcich dní je v tvojom aute teplo ako v pekle a nemáš v ňom klimatizáciu, iste oceníš túto vychytávku. Tento výborný ventilátor zabezpečí čerstvý vzduch počas celej tvojej cesty.

6. The SideCar Garden: kvetináče patria na všetky okná

Najmä tí, ktorí žijú v mestách, sú iste radi, keď môžu konečne vypadnúť do prírody či na záhradku. Odteraz si však môžu záhradku nosiť všade so sebou priamo v aute. Počas dlhej cesty si navyše môžu pochutnať na paradajkách či jahodách.

7. Bedtime Finger Blaster: koniec ručnému vypínaniu svetla

Komu sa chce vstávať z postele a zhasnúť v izbe? Obzvlášť, keď je človek po dlhom dni unavený? S týmto vynálezom z postele už nebudeš musieť vstávať. Stačí ho namieriť na vypínač a vystreliť.

8. The Mixer Mask: rúško, vďaka ktorému prijmeš dostatočné množstvo tekutín

Nosiť rúška je síce dnes dôležité, ale mnohým ľuďom to prekáža. Prečo si to teda nespríjemniť a nenaplniť si špeciálne rúško kvalitným pivom (prípadne iným obľúbeným nápojom)?

9. iSleeper: štýlová nabíjačka na mobil

Mobilný telefón sa stal neoddeliteľnou súčasťou takmer každého človeka. Iste ale uznáš, že po ťažkom dni si aj on potrebuje dobiť baterky. Teraz sa tak môže stať pomocou tejto štýlovej nabíjačky.

10. Shoe-brella: aj topánky si zaslúžia, aby na ne nepršalo

Počas daždivých dní patrí k obzvlášť nepríjemným situáciám, keď ti premoknú obe topánky. So skvelým dáždnikom na topánky sa to už nestane a ty si môžeš po uliciach vykračovať v suchu a pohodlí.

11. The Social Distance Intimacy Aide: bezpečný odstup na prvom mieste

V čase pandémie je dôležité dodržiavať aj dostatočný odstup. Tiež sa odporúča obmedziť podávanie rúk. Pokiaľ sa ale tohto zvyku nedokážeš zbaviť, pomôže ti táto šikovná vychytávka.

12. Selfie Sandals: keď to ide rukou, tak prečo nie nohou?

Vytvor si konečne to pravé selfie. Pomocou tohto vynálezu dosiahneš dokonalý portrét a pri fotení sa už viac nemusíš spoliehať na svoju roztrasenú ruku.

13. Concert Cam Cap: koniec ručného zdržania mobilu pri natáčaní

Uži si koncert a zároveň ho zaznamenaj na svoj mobil. Teraz už nemusíš mobil celý čas držať v ruke, stačí si zaobstarať túto šikovnú vecičku a si za vodou.

14. Transpari-Pockets: konečne budeš mať prehľad v tom, čo máš vo vreckách

Každý z nás to niekedy zažil. Zúrivé prehľadávanie nohavíc a riflí, keď si hľadal kľúče, mobil či iné veci, a nebol si si istý, kde ich odložil. S tým je teraz koniec! Nové priehľadné vrecká ti okamžite prezradia, aké veci sa v nich skrývajú.

15. Handy Chops: pomôcka pre tých, ktorí nevedia jesť paličkami

Jesť paličkami dokážu len skutoční majstri. Pokiaľ k nim ale nepatríš, iste oceníš toto malé vylepšenie, s ktorým si svoj obľúbený pokrm vychutnáš na sto percent.

Ak ťa tento článok zaujal, jeho predchádzajúce časti nájdeš tu


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
34
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Profesor riešil v lietadle matematickú rovnicu. Vzbudil kvôli tomu podozrenie, že je terorista

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME