Muž vzal svoju kravu na návštevu McDonald’s drive-thru

Malo ísť o hrozbu?

Zdroj: Shutterstock

Natrafiť na kravy vo fastfoodoch nie je nič vzácne. Bežne tam vidíme kreslených maskotov propagujúcich delikátne hamburgery a iné pochúťky. Nič predsa človeka nemotivuje k objednaniu burgera tak, ako keď vidí kreslený dobytok s úsmevom na tvári, ktorý oslavuje vlastnú záhubu a premenu na mäsovú placku. Mňam!

Úplne iný prípad je situácia, keď pred McDonaldom stretneme živú kravu – pokojne sediacu na zadných sedadlách auta, o ktorej informoval web Green Bay Press-Gazette. Presne taký pohľad sa naskytol Jessice Nelsonovej na parkovisku vo wisconsinskom Marshfielde. Prirodzene, Jessica si najprv myslela, že krava je umelá. O opaku ju presvedčili až pohyby zvieraťa.

Žena si najprv myslela, že ide o atrapu kravy

"Tell me you live in Wisconsin without telling me you live in Wisconsin 🤣"Thank you to Jessica for sharing this video of a COW inside a car at the Marshfield McDonald's drive-thru line! 🐮

Posted by TMJ4 News on Friday, August 27, 2021

Ako sa podarilo zistiť, auto (a krava) patria istému pánovi Berniemu. Ten kravu práve kúpil a cestou domov si spravil zastávku. Priznal sa, že v aute sa nachádzali ešte dve teliatka, ktoré ani nebolo vidieť. Prepravovať dobytok v osobnom aute je dosť zvláštny spôsob, ak to ale pre Bernieho funguje, nemôžeme nič namietať.

Existuje aj alternatívne vysvetlenie: možno išlo o výchovnú lekciu. Nie je ťažké si predstaviť, že majiteľova neposlušná domáca krava vyvádzala, rozbila mu televízor a nejavila žiadne známky viny. Chovateľ sa ju preto rozhodol vziať na exkurziu do McDonaldu, ukázať jej hamburgery a dať jej jasne najavo, ako môže skončiť, ak takéto správanie bude pokračovať.

Zdroj: greenbaypressgazette.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o momenty z detstva, keď sa k nim dospelí zachovali poriadne úboho


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME