Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Kamery na zvončekoch sa stali v mnohých krajinách hitom, pretože majiteľom bytov a domov poskytujú väčší pocit bezpečia. Znamená to však tiež, že uvidíte, aké divné a strašidelné veci sa dejú pred vašimi dverami, keď sa nepozeráte. O tom by už vedel rozprávať aj majiteľ bytu, o ktorom píše portál LADbible.

Chlpaté nohy a tesák

Strašidelný bezpečnostný záznam bol zverejnený v piatok na Reddite používateľom xelfer. Fotku komentoval so slovami: „Starý známy mi o druhej ráno vytrvalo zvonil na zvonček.“

Obrovský lovecký pavúk bol zachytený domácim bezpečnostným senzorom pohybu pred bytom v Austrálii o druhej ráno. Záber ukazuje najprv prednú verandu a následne sa na ňom objavia dve obrovské chlpaté nohy a tesák. V tej chvíli sa dané video zmení na nočnú moru každého arachnofobika.

Old mate kept ringing my doorbell at 2am from australia

Nebol nebezpečný

Video sa stalo virálnym a získalo na Reddite tisíce lajkov a komentárov. Niektorí boli z neho (prekvapivo) pobavení, iní vystrašení a ďalšia skupina upokojovala tú predchádzajúcu. Ide totiž o loveckého pavúka, ktorý nepredstavuje pre človeka veľkú hrozbu, pretože nie je jedovatý.

Takýto druh kamerového systému je veľkým pomocníkom v mnohých domácnostiach. Začne nahrávať kedykoľvek niekto stojí pred dverami a niektoré sa dokonca dajú prepojiť s telefónom, čo domácemu umožní ihneď hovoriť s návštevou cez reproduktor, aj keď sa momentálne nenachádza doma.

Zdroj: LADbible


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť