Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Získať vodičák síce nie je úplne jednoduché, ale nie je to ani nijako zvlášť náročné. Pokiaľ ho človek získať chce a k skúškam pristupuje svedomito, tak nie je dôvod, aby sa mu to nepodarilo. Ale ako sa zdá, aj tu existujú výnimky. Portál 9GAG totiž priniesol informáciu o nemenovanom 50-ročnom pánovi z poľského mesta Piotrków Trybunalski, ktorý na vodičských testoch vybuchol už neuveriteľných 192-krát!

Shutterstock

Za poplatky už vysolil solídnu sumu

Muž sa snaží získať vodičák už 17 rokov, avšak doteraz sa mu to nepodarilo. Pravdepodobne ide o človeka, ktorý sa môže „chváliť“ najvyšším počtom neúspešných pokusov o získanie vodičáku v celom Poľsku. Za poplatky na skúšky za celé tie roky minul už takmer 6-tisíc zlotých (asi 1 306 eur) .

Faktom ale ostáva, že absolútnou rekordmankou v počte nesplnených testov na vodičák je Cha Sa-soon z Južnej Kórei. Tá testy neúspešne absolvovala šialených 949-krát. Treba ale jedným dychom dodať, že na 950-krát sa jej to už podarilo a ona vo svojich 68 rokoch dostala svoj prvý vodičský preukaz.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť