Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Získať vodičák síce nie je úplne jednoduché, ale nie je to ani nijako zvlášť náročné. Pokiaľ ho človek získať chce a k skúškam pristupuje svedomito, tak nie je dôvod, aby sa mu to nepodarilo. Ale ako sa zdá, aj tu existujú výnimky. Portál 9GAG totiž priniesol informáciu o nemenovanom 50-ročnom pánovi z poľského mesta Piotrków Trybunalski, ktorý na vodičských testoch vybuchol už neuveriteľných 192-krát!

Shutterstock

Za poplatky už vysolil solídnu sumu

Muž sa snaží získať vodičák už 17 rokov, avšak doteraz sa mu to nepodarilo. Pravdepodobne ide o človeka, ktorý sa môže „chváliť“ najvyšším počtom neúspešných pokusov o získanie vodičáku v celom Poľsku. Za poplatky na skúšky za celé tie roky minul už takmer 6-tisíc zlotých (asi 1 306 eur) .

Faktom ale ostáva, že absolútnou rekordmankou v počte nesplnených testov na vodičák je Cha Sa-soon z Južnej Kórei. Tá testy neúspešne absolvovala šialených 949-krát. Treba ale jedným dychom dodať, že na 950-krát sa jej to už podarilo a ona vo svojich 68 rokoch dostala svoj prvý vodičský preukaz.

Shutterstock

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.