Muž z Twitteru dal výpoveď v práci naozaj netradičným spôsobom

Takto to dopadne, keď chce odísť z práce človek so zmyslom pre humor.

Zdroj: Drew Beamer / Unsplash

Niektorí ľudia si potrpia na teatrálne gestá a potreba uchyľovať sa k nim ich neopúšťa v žiadnej situácii. Dokonca ani pri podávaní výpovede. Typickým príkladom je aj tento zamestnanec, ktorého na sociálnych sieťach nabonzovala jeho kolegyňa.

Dvadsaťročný milovník humoru Sam oznámil svojmu šéfovi výpoveď skutočne netradičným spôsobom. Namiesto toho, aby si so šéfom sadol, prípadne mu podstrčil výpovedné tlačivo, mu poslal pohľadnicu. Smútočnú. S nápisom „so very sorry for your loss“, čo v preklade do slovenčiny znamená prianie úprimnej sústrasti.

Sam makal vo firme už takmer rok, no po tejto pracovnej etape sa rozhodol opäť vrátiť k vysokoškolskému štúdiu. Podľa jeho slov si bol s kolegovcami veľmi blízky a čas strávený na pracovisku si náramne užíval. Kolektív bol milý, priateľský a nebránil sa neškodným vtipom či žartíkom. Práve táto zábavná atmosféra ho podnietila k tomu, aby na počesť svojho odchodu vymyslel niečo kreatívne.

 

„Nebál som sa, že by to šéf zobral nejako tragicky. Bol som si istý, že sa zasmeje. S kolegami sme často srandovali o tom, ako veľmi im budem chýbať, keď tu už nebudem. Smútočná pohľadnica teda bola na moju rozlúčku ideálna,“ vyjadril sa Sam pre portál Insider. Okrem jeho šéfa sa na tejto kauze schuti pobavila aj veľká časť internetu a príspevok kolegyne Hannah si k dnešnému dňu vyslúžil už viac ako 430-tisíc páčikov.

V komentároch vysvitlo, že Sam nebol jediný na svete, ktorému takáto brilantná idea skrsla na um. Ľudia do nich začali postovať svoje smútočné pohľadnice, s ktorými sa lúčili v práci a všetky z nich sú minimálne také vtipné ako originálny príspevok.

Sam nebol jediný, ktorý sa lúčil v práci smútočnou pohľadnicou

Zdroj: insider.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tridsaťkilový hotdog je považovaný za najväčší na svete. Získa zápis v Guinnessovej knihe?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME