Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Stane sa z tohto strihu nový módny trend? 36-ročný Stu Turner z waleského Cardiffu sa rozhodol pre radikálnu zmenu imidžu. Ako uvádza portál Wales Online, počas lockdownu mu narástla hustá brada aj dlhé vlasy, a keď bola možnosť, okamžite zamieril k holičovi. Nechcel však od neho, aby mu vlasy a bradu len skrátil. Namiesto toho sa nechal ostrihať v úplne novom štýle, ktorý nazval „Ring Head“.

Stu si nový imidž nevie vynachváliť, hoci priznal, že vonku mu býva trochu zima. „Na začiatku prvého lockdownu som si povedal, že si neostrihám vlasy a bradu, kým sa nevrátim do kancelárie,“ prezradil novinárom. „Lenže očakával som, že to bude trvať tak tri mesiace. Napokon z toho bolo 18 mesiacov, takže som to musel riešiť.“

This is Stu Turner, and it's fair to say that his haircut is pretty unique. Stu, from Roath, grew long luscious locks…

Posted by Cardiff Online on Wednesday, October 6, 2021

Prispel na charitu

Ostrihané vlasy daroval charitatívnym organizáciám, ktoré z nich vyrábajú parochne pre ľudí, ktorí nemajú vlasy (napríklad v dôsledku chemoterapie). Zároveň sa prostredníctvom svojej stránky rozhodol pre rôzne organizácie, ktoré bojujú s rakovinou, vyzbierať aj finančnú hotovosť. Zatiaľ sa mu podarilo od darcov vybrať 1 627 libier, teda asi 1 923 eur.

Pôvodne si Stu plánoval tento účes ponechať len na istý čas, ale stretol sa s mimoriadne pozitívnou odozvou, takže si ho napokon nechá dlhšie. „Najzvláštnejšie bolo, že niektorí ľudia neverili, že som sa takto ostrihal kvôli charite, ale preto, lebo som prehral stávku. Iní si zase mysleli, že mám nejaký nový trendový účes v štýle Generácie Z,“ dodal.

A man who's turning heads with a bizarre hairdo that has seen him dubbed 'Ring Head' has revealed the heartfelt reason…

Posted by The Late Show in Yorkshire & Lincolnshire on Wednesday, October 6, 2021


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť