Muž zabáva ľudí príbehmi o svojej manželke, ktorá zbožňuje rastliny

Ich príbeh s gigantickými palmami sa stal zakrátko virálnym.

Zdroj: Facebook DaDMuM

Manželstvo prináša do spoločného života rôzne momenty. Navyše, ak má jeden z páru nejakú záľubu, pre ktorú nemá ten druhý až také pochopenie, môžu vďaka tomu vznikať naozaj vtipné príbehy.

Dôkazom toho je aj manžel ženy, ktorá je milovníčkou izbových rastlín. Jej záľuba im doslova prerastá cez hlavu, o čom nedávno napísal Brad na sociálnych sieťach zábavný príbeh, ktorý sa stal zakrátko virálnym.

Život s milovníkom izbových rastlín môže byť ťažký

Sú ľudia, ktorí milujú izbové rastliny natoľko, že sa z ich možno na prvý pohľad nevinnej záľuby stane doslova závislosť. Každý jeden milovník izbových rastlín to pozná – akonáhle raz začnete, tak sa to nedá zastaviť a len málokedy dokážete prísť domov bez novej rastliny.

Podobne je na tom zrejme aj Sarah, manželka Brada, ktorý sa na svojich sociálnych sieťach delí o zábavné príbehy, ktoré jej závislosť spôsobuje.

Gepostet von DaDMuM am Montag, 11. Mai 2020

Keď ti manželka doma vytvorí džungľu

Brad sa na sociálnych sieťach pred niekoľkými dňami podelil o svoj zábavný príbeh, ktorý ilustroval manželkinu závislosť na rastlinách.

V príspevku sa píše: „Má aj niekto z vás manželku, ktorá má problém s nakupovaním rastlín, ktoré nemajú primeranú veľkosť k vášmu domu?? Mal som to tušiť, keď ma poprosila, aby som jej pomohol vyniesť rastliny hore po schodoch. Otvoril som dvere a uvidel som nie jeden ale dva po**até stromy vo veľkosti pre Jurský park. Povedala, že sú do našej spálne…

Takže zatiaľ čo dnes večer budeme pokojne spať vo svojich teplých posteliach, tieto rastliny sú zjavne jediný dôvod, vďaka čomu môžem „dýchať čerstvý vzduch“ v mojom dome.“ Ďalej Brad opisuje, ako rastliny spáli, ak ho náhodou pošteklia na tvári. Napísal tiež, že v týchto rastlinách sú pravdepodobne aj vtáky.

Does anyone else’ wife have an issue with getting plants that are a REASONABLE FUCKING SIZE for the house???I should…

Gepostet von DaDMuM am Montag, 11. Mai 2020

Manžel nebol z rastlín veľmi nadšený

Gepostet von DaDMuM am Montag, 11. Mai 2020

Gepostet von DaDMuM am Montag, 11. Mai 2020

Príbeh mal však pokračovanie

Krátko nato, ako Brad pridal príspevok s gigantickými palmami, začali ľudia pod príspevkom písať komentáre, že si majú dávať pozor na pavúky, ktoré môžu počas noci vyliezať z rastlín. To jeho manželku zneistilo a o jedenástej v noci sa rozhodla, že rastliny potrebujú premiestniť inde, lebo mala z pavúkov strach.

Najprv si Brad myslel, že si z neho robí jeho manželka srandu. Nerobila si. Nakoniec teda obrovské rastliny presúvali na balkón. Brad to vo svojom príspevku opísal ako: „Predstavujem vám môj po**tý balkónový les.“

I would like to point out a systemic failure in my wife’s ability to make sound choices. This was 24 hours after she…

Gepostet von DaDMuM am Montag, 11. Mai 2020

Po pár dňoch prišla od Brada aktualizácia

Medzičasom rastliny znova presunuli dnu a von. Nakoniec sa jeho manželka rozhodla, že rastliny znova treba zniesť po schodoch dole, lebo ich vrátia naspäť do obchodu. Zdá sa, že Bradovi zo svojej manželky už poriadne tečú nervy, keďže príspevok ukončil slovami: „Nie je to moja kráľovná, ani spriaznená duša. Je slobodná.“

After making international news this week my dearest wife has made me;1. Take the plants outside2. Bring them back in…

Gepostet von DaDMuM am Samstag, 16. Mai 2020

Príbeh sa zakrátko stal virálnym

Netrvalo dlho a príspevok, v ktorom zdieľal Brad svoj príbeh o obrovských palmách, sa stal populárnym. Na facebooku mal viac ako 2 tisíc zdieľaní a 21 tisíc komentárov.

Zábavné príbehy spojené so závislosťou svojej manželky na rastlinách Brad zdieľal aj predtým, no tieto gigantické palmy zožali najväčšiu slávu. Rozhodne sa oplatí sledovať ich sociálne siete, ktoré sú plné podobných zábavných príbehov, v ktorých sa Brad rozhorčuje.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Internetom koluje fotografia zdravotnej sestry, ktorá mala pod ochranným oblekom iba spodnú bielizeň


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME