Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Zdrojom zábavy môže byť naozaj čokoľvek, dokonca aj evidenčné číslo motorového vozidla. Nie je žiadnym tajomstvom, že v dnešnej dobe si už môžeš evidenčné číslo zvoliť aj podľa vlastného výberu. Môžeš doň zakódovať svoje meno, prezývku či čokoľvek iné. Pravdaže, nie je možné vystaviť také evidenčné číslo, ktoré by obsahovalo očividnú nadávku, alebo nejaký iný nevhodný slogan.

Ako píše aj magazín Mirror, istý majiteľ auta z Austrálie to teda vyriešil svojsky. Nechal si vyrobiť evidenčné číslo, na ktorom boli písmená a čísla X32 22A. Úplne nevinné, čo povieš? Ale to len do momentu, kým sa na značku nepozrieš v zrkadle.

Na prvý pohľad ide o úplne nevinnú ešpézetku

Slipped through the back door of Department of Transport… from australia

Príspevok sa stretol s veľkou odozvou

Celkom iste nejde o náhodu, ale o prefíkaný spôsob majiteľa, ako dať celému svetu najavo jeho záľuby. Príspevok sa, ako to už tak chodí, na internete stretol s veľkou odozvou a prakticky okamžite sa stal virálnym.

Na Reddite navyše užívatelia nešetrili ironickými komentármi. „Určite by ste sa nechceli nechať vytlačiť touto kráskou,“ napísal jeden. Užívatelia vyzdvihli aj fakt, že ostatní vodiči uvidia odkaz v spätnom zrkadle, čo podľa nich dokonale ladí s odkazom na ešpézetke. Zvyčajne zastávam názor, že evidenčné čísla, ktoré odkazujú na šoféra, sú zbytočne vyhodené peniaze, ale táto bola hodná každého centu! dodal ďalší užívateľ.

Viacerí z nich si zaspomínali aj na školské roky, keď vytvárali podobné odkazy na kalkulačke. V tom si s nimi iste môžeme podať ruky, nudné hodiny matematiky sme si podobným spôsobom krátili aj my.

Niekedy sa inak nedá ?

Gepostet von EMEFKA am Donnerstag, 16. Januar 2020


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.