Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Muž zažil budíček ako z hororu. Neuveríš, čím ho zobudil nočný manažér

Na túto noc tak skoro nezabudne.


Muž z Texasu zažil počas jednej noci v hoteli viac, ako očakával. Netušiac, že sa stane obeťou zvrátenej fantázie, si dva mesiace vopred zarezervoval izbu v hoteli Hilton Nashville Downtown v štáte Tennessee, v ktorom sa mal zúčastniť pracovnej akcie. Peter Brennan si vybral vysoko hodnotený hotel, takže veril, že jeho pobyt bude bezpečný a bezproblémový.

30. marca 2023 sa však Petrov pocit bezpečia stratil v momente, keď jeho súkromie narušil jeden zo zamestnancov tohto zariadenia, píše portál Perez Hilton. Podľa policajného oddelenia Metropolitan Nashville si 52-ročný David Neal, nočný manažér hotela, vyrobil kľúč a bez vedomia hosťa vošiel do jeho izby. To však nebolo všetko.

Budíček ako z hororu

Peter Brennan zažil budíček ako zo zlého filmu. Okolo 5:00 sa totiž celý vyľakaný zobudil na to, ako mu niekto cmúľa prsty na nohách. „Okamžite som vyskočil a začal kričať. Prešiel som do akéhosi režimu zisťovania faktov. ‚Kto si? Prečo si v mojej izbe? Čo tu robíš?‘ pýtal som sa. Videl som, že má na sebe uniformu a menovku. Niečo mi hovoril, ale nedával mi žiadne podstatné odpovede,“ spomína si Peter na desivý zážitok.

Rýchlo zavolal ochranku hotela, ktorá mu, podľa neho, nepomohla. Okamžite do incidentu zapojil políciu. Manažéra hotela následne zadržali a vypočuli a podľa miestnej polície v Nashville sa „priznal, že vošiel do izby, ale tvrdil, že tak urobil kvôli zápachu dymu a aby skontroloval obeť“.

Hilton Nashville Downtown, hotel, Tennessee, hosť, budíček, palec, prsty na nohách
Shutterstock

Poškodený, samozrejme, podal na manažéra a hotel žalobu, v ktorej sa píše, že manažér si musel pred vstupom do izby vyrobiť kópiu kľúča. V žalobe sa ďalej uvádza, že Peter o vstupe manažéra do izby nevedel a ani s tým nesúhlasil, rovnako ako nesúhlasil s tým, aby manažér začal „sexuálne napádať pána Brennana ústami vrátane simulácie felácie na nohách pána Brennana“. Manažér sa momentálne nachádza vo väzbe.

Posttraumatická porucha

Pre Brennana bola táto udalosť nesmierne deprimujúca a sám priznáva, že má kvôli nej psychické problémy. Podľa jeho vlastných slov trpí posttraumatickou poruchou, má problémy so spánkom a bojí sa o svoju bezpečnosť.

Určite si prečítaj:

13 historiek od hotelových zamestnancov, nad ktorými budeš neveriacky krútiť hlavou

„Už nežijeme v časoch, že musíme mať jedno oko otvorené, lebo sa bojíme. Máme tú bezpečnosť, ktorá je naša, a keď zavrieme oči, vieme, že sme v bezpečí. Moje bezpečie však bolo narušené. Bol som taký šokovaný… bolo to skoro ako sen, akási nočná mora. Jednoducho to nedávalo zmysel. Prečo sa ma táto osoba dotýka?“ povedal k situácii poškodený hosť.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje