Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Muž zbadal pri ceste zmätenú nevestu. Nevedela chytiť taxík, tak ju odviezol do kostola

Dobrí ľudia ešte nevymreli.


Niektoré veci si neradno nechávať na poslednú chvíľu. Napríklad to zadanie, na ktorom si mal priebežne pracovať celý mesiac, alebo chudnutie do plaviek, ktoré si plánoval zahájiť začiatkom januára a ešte teraz si sa k tomu nedostal. A možno, ale naozaj len možno, do tejto kategórie spadá aj príchod na vlastnú svadbu. Nuž, nie vždy to vyjde.

Ani tejto neveste to tak úplne nevyšlo. Marksteen Adamson, ktorý na TikToku vystupuje ako @marksteenadamson, sa nedávno na sociálnej sieti podelil o vskutku bizarnú príhodu. Keď v ten deň sadal za volant, pravdepodobne čakal, že stretne pár idiotov, čo sa mu zaradia do pruhu bez smerovky. Čo však určite nečakal, bolo, že sa z neho stane internetový hrdina.

Zmätenú nevestu bez váhania odviezol do kostola

Adamson je jedným z pekných príkladov, že dobrí ľudia ešte nevymreli. „Šoféroval som Londýnom, keď som zrazu zastavil na priechode, pri ktorom stála nevesta,“ vysvetľuje pod virálnym videom, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 700-tisíc zhliadnutí. Ako neskôr zistil, žena sa trikrát pokúšala splašiť taxík, no všetky tri razy úplne bezúspešne.

@marksteenadamson

Was driving through london traffic to visit friends for a reunion lunch in South East London when I stopped at a padestrian crossing and saw a bride looking confused and flustered. I started filming as I thought it would be a great shot seeing her cross the road in her full attire. Then she saw me and started walking towards me and gesturing. It turns out that she and her brides maid and team had been trying to order Uber cabs but three cabs had canceled at the last minute and she was 45min late for church. Everyone, most importantly her husbsnd to be, were wating at Holy Trinity Bromton for her to artive. She asked if I could give her and the group a lift, and so they jumped in to my landrover and I drove her to church. In our short time together we had lots of quick short conversations about everthing and got to know eachother a little better and new friendships were made. After I dropped her off I heard the sound of the organ ring out and knew everything was going to be alright. It was a beautiful sunny day.

♬ Going To The Chapel – The Paragons

„Meškala 45 minút a všetci, vrátane jej budúceho manžela, na ňu už čakali v kostole,“ píše. „Poprosila ma, či by som ju a jej družičky neodviezol.“ Samozrejme, čo by to bol za človeka, keby nechal v tejto situácii niekoho napospas osudu, a tak dovolil trojici žien naskočiť do svojho auta a bezpečne ich dopravil do kostola.

Ľudia na internete ho za dobrý skutok patrične pochválili. „Niekto si tu nazbieral dobrú karmu. Mal by si si podať športku,“ stálo v jednom z komentárov. „Zachránil si najkrajší deň v jej živote. Ver tomu, že na to nikdy nezabudne,“ napísal zase niekto iný. „Toto je doslova ako scéna z filmu. Naozaj milé, že si ju zachránil,“ podotkol zase ďalší.

Muž zbadal pri ceste zmätenú nevestu. Nevedela chytiť taxík, tak ju odviezol do kostola
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť