Muž zjedol žene čokoládu. Namiesto toho, aby jej kúpil novú, prišiel so zaujímavým nápadom

Asi bude musieť bežať ako o život, keď mu na to žena príde.

Zdroj: Egor Lyfar / Unsplash

Muži vedia byť občas poriadne prefíkaní. Dôkazom toho je aj prípad tohto muža, ktorý našiel nápad, ako zakryť to, že svojej manželke potajme vyjedá čokoládu. Niežeby jej kúpil novú a priznal sa, on našiel naozaj kreatívny nápad, ako sa s týmto problémom vysporiadať. Ktovie, čo sa stane, keď na to manželka príde.

Nikto nemá rád, keď vie, že si na nejakom mieste nájde svoju dobrotu, ide doslova na hotové, a potom príde na to, že to tam nie je. Máš chuť toho človeka, ktorý je za to zodpovedný roztrhať. Žiaľ, manželku chlapíka menom Joe Heenan čaká nepríjemné prekvapenie, keď dostane chuť na jej obľúbenú bonboniéru.

Manžel jej ju totiž vyjedol a namiesto toho, aby jej kúpil novú, našiel prefíkaný spôsob, ako sa tváriť, že on je v tom nevinne. Muž nahradil čokoládky hnedou omáčkou, ktorá je v Británii a v Amerike veľmi obľúbená. Síce je veľmi pravdepodobné, že si to okamžite všimne, keďže omáčka má úplne inú konzistenciu ako čokoláda, možno si povie, že je tá čokoláda len roztopená…

Aj napriek tomu, že je plán tohto muža zaujímavý, no ľahko odhaliteľný, našiel si svojich fanúšikov. Svoj príbeh zverejnil na Twitteri, kde sa našlo niekoľko fanúšikov jeho nápadu. Tí mu radili, aby dal naplnenú „bonboniéru“ s hnedou omáčkou do mrazničky na päť minút. Odporúčajú mu však byť nachystaný na beh, keď jeho manželka bonboniéru ochutná.

Ktovie, ako to dopadne, keď si jeho manželka pôjde dať z čokolády. Ešteže ho nesleduje na Twitteri.

@joeheenan (https://twitter.com/joeheenan/status/1114083335616245760)
@joeheenan (https://twitter.com/joeheenan/status/1114083335616245760)

Keď na to príde, tak sa bude asi hnevať podobne ako táto slečna, ktorá sa nahnevala, lebo jej priateľ zjedol kúsok pizze.

Keď máš v domácnosti niekoho, kto má rád z oreo sušienok len krém, je možné, že si nabudúce zahryzneš do sušienky s príchuťou pasty.

Muži a chlapci, ženám sa rozhodne jedlo bez ich vedomia neberie, vystavujete sa tak príliš veľkému riziku. Udobriť si svoju polovičku po takýchto prešľapoch nie je vôbec sranda, preto treba zvoliť čo najlepšiu stratégiu, ktorá pomôže urovnať všetky spory.

Preto, keď sa už tak stane, snažte sa túto malú veľkú katastrofu čo najskôr odčiniť. Pomocníkom nad zlato sa aj v tomto prípade osvedčila čokoláda a kvety. Viete si však predstaviť niečo dokonalejšie, ako keď sa tieto dve veci spoja v prospech jednej? Ešteže na Slovensku fungujú firmy ako Zdravý darček, ktoré kombinujú príjemné s užitočným.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Zdravý Darček s.r.o.

Zdroj: unilad, twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 tajomných, bizarných a záhadných videí z temnej strany internetu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME