Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Keď si v dnešnej dobe mizerných platov a predražených nehnuteľností konečne zaobstaráš vlastné bývanie, to posledné, čo chceš, je, aby sa ti polovica národa denne promenádovala po trávniku. Môžeš si zaobstarať plot, ale možno nechceš. Možno chceš mať z predzáhradky výhľad rovno na ulicu alebo ti už jednoducho na takýto luxus neostali peniaze.

Každopádne, nemalo by byť tvojou povinnosťou pripomínať ľuďom, nech svoju na nohách sa prevaľujúcu zadnicu držia za hranicami súkromného pozemku. Veď to dá hádam rozum. Bohužiaľ, je to práve rozum, ktorý u mnohých jedincov absentuje, a keď sa do rovnice primieša nedostatok chochmesu ako takého, pre majiteľa domu vzniká skutočne nepríjemná situácia.

Shutterstock

Tento chlapík o tom vie svoje. Povedal si však, že to tak nenechá. Thomas Lyons, ktorý na TikToku vystupuje ako @tgunz81, vymyslel šikovný spôsob, ako odplašiť náhodných okoloidúcich, ktorí sa rozhodli skrátiť si cestu do práce či z nej krížom cez jeho pozemok. Na sociálnej sieti sa podelil o záznam z bezpečnostnej kamery, ktorý slúži ako jasný dôkaz, že to funguje.

Neželaným hosťom uštedril studenú sprchu

Video s viac ako 45 miliónmi zhliadnutí sa zakrátko stalo svetovým virálom. Ničnetušiaci ľudia kráčajú po trávniku, keď ich zachytí senzor pohybu zosynchronizovaný s ostrekovačom a bum. Sú osprchovaní, ani nevedia ako. Zatiaľ čo niektorým prišiel tento nápad priam brilantný a mali pocit, že všetci vodou postriekaní ľudia si lekciu naozaj zaslúžia, iným sa to zase natoľko nepozdáva.

@tgunz81

#funny

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod

Špliechať na ľudí, ktorí sa možno ponáhľajú do školy či do práce, vodu, im príde nanajvýš kruté. „Preboha, veď je to len tráva. Neodhnije len preto, že po nej prejdú,“ napísal jeden z komentujúcich. „Nikdy som nepochopil, prečo ľudia z takejto banality robia takú vedu. Čoho sú ľudia schopní kvôli pár steblám trávy…“ poznamenal zase ďalší. Čo si o tom myslíš ty?

Zdroj: tgunz81 / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť