Pondelok 23.5.2022
sk
Želmíra
cz
Vladimír, Vladimíra

Muža na záchode uhryzla jedovatá kobra. Takmer prišiel o pohlavný úd

Lieči sa už viac ako rok.


Poriadne nepríjemný zážitok má za sebou nemenovaný 47-ročný muž z Južnej Afriky. Muž potreboval nutne na záchod, ale nevšimol si, že sa v záchodovej mise skrýva jedovatá kobra, píše portál LADbible. Asi si vieš tipnúť, čo nasledovalo, keď sa muž na záchod posadil.

Kobra na nič nečakala a okamžite sa zahryzla do jeho intímnych partií a vypustila do nich jed. Muža zachvátila ohromná bolesť a musel byť prevezený do nemocnice. Akoby toho nebolo málo, tak najbližšia nemocnica bola vzdialená až 350 kilometrov!

Zachránili ho v hodine dvanástej

Mužove genitálie opuchli a jed sa z nich rozšíril aj do jeho žalúdka, čo malo za následok časté vracanie. Lekárom sa z nich napokon podarilo jed vypumpovať a pomocou antibiotík zabrániť otrave. Hrozilo ale, že mu úd budú musieť amputovať.

Napokon sa ale chirurgom podarilo odstrániť infikované mŕtve tkanivo a vyčistiť ranu. Po deviatich dňoch bol muž prevezený do nemocnice v Holandsku, kde mu poškodené miesta nahradili novým tkanivom. Ešte rok po útoku jedovatého hada musel muž rany doliečovať, ale napokon sa zahojili a lekári odstránili aj posledné jazvy.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť