Muža v obchode s oblečením obvinili z krádeže. Na vine bolo jeho prirodzenie

Veľká mužská pýcha vôbec nie je sranda…

Zdroj: Ivan Bogdanov / Unsplash

Niektorí páni sa idú za veľkým prirodzením potrhať, pritom život s ním vôbec nie je taká sranda, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Realita má totiž od chúlostivých filmov pre dospelých poriadne ďaleko. Prekvapený výraz v kombinácii s lišiackym úškrnom na tvári vzrušenej slečny sa tak často nekoná, a namiesto neho sa môže dostaviť kolosálny trapas v obchodnom centre.

Svoje o tom vie aj 47-ročný Steve Whitehurst, ktorý sa jedného dňa v spoločnosti svojej priateľky Mandy a 18-mesačného vnuka rozhodol zavítať do obchodu s pánskym oblečením. Vtedy však ešte netušil, že z neho vďaka svojej pýche bude odchádzať zahanbený a červený ako repa. Pracovníci obchodu ho totiž kvôli obrovskej buľve v nohaviciach obvinili z krádeže.

lan deng / Unsplash (https://unsplash.com/photos/quddu_dZKkQ)

Po tom, čo si Steve vybral svoju novú garderóbu a zaplatil účet vo výške takmer 500€, naňho vybehla manažérka obchodu. Myslela si, že sa v nohaviciach snaží prepašovať nejaký kradnutý tovar, a ani za ten svet si nechcela nechať vysvetliť, že ide o mužov penis. Dožadovala sa dôkazu, a teda Steve nemal inú možnosť, ako si na prevádzke stiahnuť nohavice a ukázať sa pani manažérke v trenkách.

To jej však stále nestačilo. Buľva bola totiž zreteľná aj cez trenky a žena bola stále presvedčená, že je za tým niečo iné. Mužský personál teda odtiahol nahnevaného zákazníka do úzadia, kde sa im údajne odhalil v plnej svojej kráse. „Prosím, povedz, že tam niečo mal,“ povedala manažérka svojmu podriadenému, keď sa vrátil naspäť na prevádzku. Jeho odpoveď bola stručná, no o to výstižnejšia: „Nie.“

Asi netreba hovoriť, že Steve, rovnako ako jeho polovička, boli vzniknutou situáciou poriadne rozladení. „Mal som veľmi obtiahnuté džínsy a môj penis bolo zreteľne vidno, no to nie je trestné. Nebudem sa hanbiť za to, ako ma ten hore stvoril,“ obhajuje svoje rozhorčenie Steve. „Bolo to veľmi ponižujúce. To, čo mu urobili, bolo nechutné,“ dodáva jeho priateľka.

Ivan Bogdanov / Unsplash (https://unsplash.com/photos/17qC7l19hMI)

Avšak každá minca má dve strany, a ani tento príbeh na tom nie je inak. Svedok z obchodu totiž tvrdí, že všetko bolo celkom inak: „Zamestnanci mali pádne podozrenie, že pár kradne. Nabrali si veľa položiek, a potom ich všetky povracali. Manažérka však vôbec nechcela, aby sa muž vyzliekol. Chcela len vedieť, čo to má v nohaviciach a keď sa na to opýtala, muž začal byť agresívny.“ 

Steve zakončil svoju nákupnú etapu písomnou sťažnosťou. Kde je teda naozaj pravda, budú zisťovať kompetentní a on medzičasom môže pouvažovať o kúpe nových, voľnejších nohavíc. Pochopiteľne, už asi nie v tomto obchode.

Zdroj: ladbible.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bláznivé a absurdné dizajnérske faily v reštauráciách, pri ktorých si budeš ťukať na čelo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME