Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek
Zdroj: ©Shutterstock

Muža zavalilo 6 ton hliny. Ľudia prezradili, čo najdesivejšie kedy videli vo svojej práci

Toto by si vo svojej robote určite zažiť nechcel...

Nuda v práci je na nevydržanie, no stále je to tá lepšia alternatíva. Tvoj pracovný deň totiž môže vyzerať ešte aj takto. Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o to najšialenejšie, čo kedy v práci zažili – v tom najhoršom možnom zmysle slova. Poďme si ich príhody prečítať.

1. Akurát som kráčal na obednú prestávku. Zo štyridsiateho poschodia našej budovy vypadol chlap, rovno na obrovskú kopu liatinových rúr. Akosi ma zrazu prešla chuť do jedla.

2. Pracovala som s mentálne zaostalými detičkami vo veku tri až sedem rokov. Raz za mnou pricupkala jedna malá princezná a s úsmevom na tvári mi oznámila: „Ocino cez víkend zomrel.“ Potom sa spokojne odišla ďalej hrať.

Neskôr som sa dozvedela, že jej otec bol závislý od heroínu a predávkoval sa. Malej nikto nepovedal, čo presne sa stalo, a ona netušila, čo to znamená, keď niekto zomrie. Myslela si, že je to niečo ako dovolenka, a bola si stopercentne istá, že ho ešte uvidí.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

3. Som pilot. Uprostred terminálu zomrel pasažier. Gate C10, na to nikdy nezabudnem. Chlapík sedel na sedačke a čakal na boarding, keď zrazu spadol na zem a ostal nehybne ležať. Do minúty bol obklopený zdravotníkmi, ktorí ho oživovali, hoci bolo všetkým naokolo jasné, že to už nerozchodí.

Najhoršie na tom bolo, že cestoval s manželkou. Paralyzovaná šokom pozorovala, ako sa ho márne snažia zachrániť, a keď jej došlo, že je koniec, zbledla jej tvár a viditeľne jej počerneli oči. Ten obraz už nikdy nedostanem z hlavy.

4. Brigádnik pri pulte s lahôdkami si krájačom na šunku omylom odrezal prst. Napriek tomu danú šunku dokrájal, celú zakrvavenú ju zabalil a podal zákazníkovi.

Shutterstock

5. Akurát som išla na prestávku, keď som na chodbe začula horlivý telefonát medzi kolegom a jeho teraz už exmanželkou. Kým som prišla k východu, celú budovu uzavreli. Najprv som netušila, čo sa deje, no v našej firme sa správy šíria rýchlo.

Spomínaný kolega sa pokúsil o samovraždu. Vyskočil z okna rovno na betón a pristál ani nie meter pred mojou ďalšou kolegyňou. Našťastie to prežil. Firma sľúbila, že mu preplatí neobmedzený počet dní práceneschopnosti a sedenia s terapeutom podľa vlastného výberu.

6. Kolegu zavalilo dobrých šesť ton hliny. Pomáhal som s odhrabávaním jeho mŕtveho tela.

7. Pracoval som v rýchlom občerstvení. Kolega na protest stúpil do nádoby s vriacim olejom. Mal topánky, no keď si ich vyzul, všetci sme videli, ako sa mu zlepila koža z nôh. Mal popáleniny tretieho stupňa… a s naším vedením to aj tak nepohlo.

8. Roky som robila v miestnom supermarkete a o skúsenostiach tohto typu by som mohla vydať knihu. Moja „najobľúbenejšia“ bola pani, ktorá vybehla zo záchoda so stiahnutými nohavičkami a čo krok, to z nej vypadlo h*vno.

Týmto štýlom prišla k autu, nasadla doň a odišla. Všetci v budove zarábali minimálku a nikomu sa nechcelo ísť zbierať cudzí telesný odpad, preto sme nad každý exkrement zaparkovali nákupný vozík a bolo vybavené. Ostalo to tak až do konca mojej šichty a čo sa dialo potom, netuším.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.