Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Ženy sú komplexné stvorenia, preto niet divu, že majú množstvo tajomstiev. No sú na tom rovnako aj muži? Nedávno internetom kolovala otázka, aké sú mužské tajomstvá, ktoré sa ženám bežne nehovoria. A toto sú odpovede drsnejšieho pohlavia.

1. Nie každá erekcia znamená, že sme nadržaní. Niekedy sa kamoško proste postaví a my sami sme prekvapení, čo sa deje.

2. Keď od nás niečo chcete, jednoducho to povedzte. Sme orientovaní na priame úlohy a nie vždy nám docvakne, že „je mi zima“ vlastne znamená, že vám máme ponúknuť našu bundu. To isté platí aj o veciach, ktoré vám vadia. My ich prestaneme robiť, ak nám to poviete na rovinu.

No ak budete dva týždne behať po byte, tváriť sa, že vám nič nie je a potom nadávať „lebo nám je to očividne jedno“, tak sa nič nezmení. Úprimne, vôbec nám nie je jedno, že sa nám po byte premáva tornádo. Len nevieme, čo od nás vlastne chcete.

3. Keď za nami príde niekto v slzách s problémom, náš prvý inštinkt hovorí, aby sme ho vyriešili. Bolo by dobré, keby nám naše nežnejšie polovičky nejako naznačili, že o to nestoja a jednoducho sa chcú len posťažovať. My totiž naozaj nevieme, kedy je čas na utešovanie a kedy zase na riešenie.

https://giphy.com/gifs/thedailyshow-5bivKwxhVzshNk2Rjw

4. Máme radi objatia zo zadu. A objatia všeobecne.

5. Dotknúť sa vrchu rámu dverí je náš primárny inštinkt. Nevieme, kde sa berie a nie je ovplyvnený našou výškou. Tí menší vyskočia, väčší len zdvihnú ruku. No jedno majú spoločné – vždy sa musia dotknúť.

 

6. Ráno som hodinu čítal o bojových lietadlách, potom som zaspal a snívalo sa mi, že som pilot. Zobudil som sa a spomenul som si na jeden zakladač, čo som mal ako malý – na obale mal dinosaura ako šoféruje stíhačku.

Pri tej spomienke som sa nahlas zasmial, lebo sa inak nedalo a žena sa ma opýtala, čo sa deje. Povedal som jej, že nič podstatné. Potom som sa opäť začal smiať, lebo som si predstavil dinosaura, ako sa snaží zapadnúť do školy pre pilotov a hádajte čo?

Aktuálne vediem so ženou dvojhodinovú hádku, pretože si myslí, že jej niečo tajím. Chlapi naozaj nie sú také mysteriózne stvorenia, ako si ženy myslia. Niekedy len skrátka rozmýšľajú nad tým, ako by dinosaurus pilotoval lietadlo.

T Rex GIF - Find & Share on GIPHY

7. Keď je vonku tisíc stupňov a vidíš chlapa, ako robí fakt divný šaka-laka tanček, tak sa pravdepodobne len snaží odlepiť si gule zo stehna.

8. Šance, že žena od nás dostane to, čo chce, sú podstatne vyššie, ak nám to povie.

9. Opravoval som auto jednej kamarátke a kompletne som sa pri tom zašpinil od oleja. Kamarátka mi ponúkla, že môžem vybehnúť k nej a osprchovať sa. Odmietol som. „Nemám so sebou žiadne čisté oblečenie,“ povedal som a ona sa začala smiať. Áno, sme fakt mizerní, čo sa čítania medzi riadkami týka

10. Niekedy cikáme na boky záchoda, aby sme prúdom moču odpálili ten kúsok h*vna, čo tam po nás ostal.

Combine Come Together GIF by Desus & Mero - Find & Share on GIPHY

11. Vaše vlasy sú v pohode. Vážne. Boli v pohode pred návštevou kaderníka a sú v pohode aj teraz. Boli v pohode kučeravé a sú v pohode aj rovné. Boli v pohode po tom, čo ste sa zobudili a aj teraz, keď sú učesané. Sú proste v pohode. Pekné. V pohode a pekné. Pokiaľ majú tvar ako vlasy, vyzerajú ako vlasy a na dotyk sú ako vlasy, tak sú v pohode. A pekné.

12. Len preto, že sme dlho v sprche, nemusíme ešte automaticky masturbovať. Niektorí chlapi jednoducho tiež milujú dlhé a horúce kúpele. Ale áno, niekedy tam robíme aj to druhé.

13. Ak máš syna, tak buď natoľko láskavá a ráno počkaj pár minút predtým, ako ho začneš kopať von z postele. Na deväťdesiat percent má ranný stoják, a to posledné, o čo stojí, je skrývať ho pred mamou, ktorá sa ho snaží vyhnať do kostola.

Awkward Kristen Wiig GIF - Find & Share on GIPHY

14. Veľmi často si predstavujeme, ako zachránime krajinu od teroristického útoku alebo nejakú inú heroickú srandu. Častejšie, ako sme ochotní si pripustiť.

15. Muži majú radi komplimenty. A nielen to – dokonca si ich aj pamätajú. Týždne, mesiace, niekedy i roky, keď ide o niečo špeciálne. Obyčajné „si fešák“ alebo „máš pekné oči“ nám vie rozjasniť deň a ženy si ani nevedia predstaviť ako veľmi.

16. Niekedy sa náš moč rozdelí na dva pramienky, len tak, sám od seba. Občas nám to pripadá vtipné, občas nás to poriadne vydesí. Ktovie, prečo sa to deje?

This Is Weird Casey Affleck GIF by Golden Globes - Find & Share on GIPHY

Zdroj: reddit.com
Titulná fotka: Robert Obert


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť