Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Muži. Tí prišelci z Marsu, ktorí nás večne rozčuľujú, nechápu a permanentne po sebe nechávajú špinavé ponožky na zemi a chlpy v umývadle. A aj tak sú, aj keď to veľa ráz nepriznáme, nenahraditeľnou súčasťou nášho osobného vesmíru.

Každá žena má, skrátka, v živote chlapov, ktorí pre ňu vždy budú znamenať niečo viac, a to z rôznych dôvodov. Buď sú za tým city, pravé priateľstvo, alebo ochotné „rytierske“ gestá pravých kamarátov. Toto sú dôležití, nenahraditeľní muži v živote príslušníčok nežnejšieho pohlavia:

Brat ochranca

Ten, s ktorým vystrájaš celé detstvo od rána do večera, robíte si zle, vytrháte si skoro všetky vlasy a vypichnete oči, no i tak nedáte jeden na druhého dopustiť. Brat inštinktívne chráni svoju sestru rovnako ako svoju partnerku, lebo je s ňou prepojený a ľúbi ju. Aj keď ju veľa ráz kopal do hlavy a dusil vankúšom…

Shutterstock

Otec, pre ktorého bude vždy malým dievčatkom

Vzťah medzi otcom a dcérou je špeciálny. Mnohokrát je otec príliš, hlavne pre tvoje dospievajúce ja, trápny, úzkostlivý a ešte raz trápny. Nenávidela si, ako tvojich (ex) frajerov podroboval výsluchu, aby sa dozvedel, či sú vhodní pre jeho princezničku.

A ako správne tušil, neboli. No nehíkala si od úžasu, ani keď im ukazoval tvoje detské fotky s okakaným zadkom, ani keď sa k tebe správal, akoby ťa akurát odstavili od materského mlieka.

No z lásky ti povolil mnohé veci, nechával ťa pravidelne odpíjať z piva a kupoval ti namiesto obeda sladkosti… samozrejme, s tým, že sa to nikdy nedozvie mama. Bol tvojím spojencom a zároveň ťa chránil ako oko v hlave. Starostlivý „tato“ bude hrdina, či máš 5 alebo 40.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dad and daughter
https://www.flickr.com/photos/priceless_video/16207268025

Kamoš spriaznená duša

Chalan, s ktorým si si sadla lepšie ako s akoukoľvek ženou. Vždy sa máte o čom baviť a ste dôkazom, že priateľstvá medzi mužom a ženou reálne existujú, bez veľkej chuti zo seba vysúložiť aj dušu.

Možno sa poznáte už od detstva a je to jeden z tých „adoptovaných bratov“, s ktorým si kryjete chrbát už od nepamäti. Kamoš, pri ktorom si môžeš zanadávať a odpľuť ako drevorubač po dvanásťhodinovej šichte a vieš, že nebude zdesený a nebude ťa napomínať. A nezaujíma ho ani to, ktorá Nikola mala čo včera na sebe a podobné ženské s*ačky. Pri ňom vždy vypneš a bude navždy tvojou spriaznenou dušou.

Kamoš parťák

Silák, ktorý si poradí so všetkým a nemá problém ti pribehnúť na pomoc, keď potrebuješ premiestniť gauč alebo vyniesť novú sedačku na štvrté. Bez zbytočných rečí a macherských kecov o tom, aké sme všetky feministky, ale bez poriadneho chlapa neprežijeme.

Možno nie je na dlhé vykecávanie a spovedanie sa, ale stojí pri tebe. Vždy. A rád si s tebou pôjde vypiť, keď si nešťastná. Je vlastne prvý, ktorému v takej situácii voláš. A ochotne ti robí bodyguarda na spoločenských akciách, čiže všetci tí slizkí „tinder týpci“ sa k tebe nemajú šancu priblížiť.

Shutterstock

Chlap, ktorý jej pomôže zamilovať si sex

Prvý sexuálny partner nie je často ten pamätný alebo lepšie povedané, dobrovoľne a veľmi ochotne sa na spoločné zážitky v posteli snažíme zabudnúť. Počiatočné sexuálne skúsenosti totiž málokedy stoja za to a možno až postupom času vstúpil do tvojho života taký muž, ktorý ti dokázal poskytnúť plnohodnotný orgazmus.

A možno to aj bola práve tá tvoja prvá láska, s ktorou ste sa od amatérov spoločne prepracovali až k posteľovým géniom. S ním si si toho v posteli vyskúšala viac než dosť, dokonale si si s ním sadla a taktiež si sa toho o sexe aj veľa naučila.

I keď možno nebude tým, s ktorým si povymieňaš obrúčky a ani posledným milencom v tvojom živote, stále bude zastávať hodnotné miesto v tvojej minulosti a nikdy naňho nezabudneš.

dospelí naboso posteľ spálne deka kaukazského pár chodidlá vnútri intímne nohy lesbický milovníci ležiace pár partneri ľudia portrét vzťah sex spolu jednotnosť
https://pxhere.com/sk/photo/1560071

Fashionista, ktorý jej dá pri nákupe mužský pohľad na vec

Tento typ kamoša je veľmi vzácnym druhom v živote každej ženy, nie každá ho má. A vôbec nemusí byť gay, aj keď heterosexuálnych mužov, ktorí milujú nakupovanie, je ako šafranu, no existujú. Tak teda, keď máš takéhoto kamoša, ktorý s tebou pôjde rád „shoppingovať“, pretože to vám obom urobí radosť, váž si ho.

A navyše, muži ti veľakrát dajú oveľa prospešnejší a užitočnejší pohľad na vec ako kamošky. Oni totiž vedia plnohodnotne posúdiť, aký máš v skutočnosti zadok v tých rifliach.

Shutterstock

Chlap, ktorý jej ukáže, čo je to skutočná láska

Nie ten, ktorý ti na každé rande prinesie žltú polouschnutú ružu a nechá ťa kvôli Nikole z vedľajšej dediny, lebo má na rozdiel od teba trojky. Nie. My máme na mysli toho, ktorý ťa bude ľúbiť, aj keď budeš mať akurát „frizúru“ ako Zsuzsová a chuť do života ako Grinch. Ten, pri ktorom zistíš, že skutočná láska netrvá tri mesiace a napísal ju život, nie pero Rosamunde Pilcherovej.

IT kamoš

Ten hrdina, ktorý ti pomôže s tvojimi večnými technologickými problémami. Baby, ktoré sú do všetkých výdobytkov modernej techniky nemehlá, tomuto dobre porozumejú. Mnohokrát si nevieme poradiť ani s excelovou tabuľkou, kde to ešte s inštaláciou nejakého programu.

Je to boj s veternými mlynmi… Vlastne, vďaka tomu, že máš jeho, si sa nepokúsila zabiť, keď ti „zdochol“ počítač vo chvíli, keď si dopísala poslednú stranu diplomovky.

Group of Friends Hanging Out
https://www.pexels.com/photo/group-of-friends-hanging-out-933964/

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť