Muži, ktorí majú svoje miesto v živote každej ženy

Dôležití chlapi, ktorí nás sprevádzajú životom.

Zdroj: © Shutterstock

Muži. Tí prišelci z Marsu, ktorí nás večne rozčuľujú, nechápu a permanentne po sebe nechávajú špinavé ponožky na zemi a chlpy v umývadle. A aj tak sú, aj keď to veľa ráz nepriznáme, nenahraditeľnou súčasťou nášho osobného vesmíru.

Každá žena má, skrátka, v živote chlapov, ktorí pre ňu vždy budú znamenať niečo viac, a to z rôznych dôvodov. Buď sú za tým city, pravé priateľstvo, alebo ochotné „rytierske“ gestá pravých kamarátov. Toto sú dôležití, nenahraditeľní muži v živote príslušníčok nežnejšieho pohlavia:

Brat ochranca

Ten, s ktorým vystrájaš celé detstvo od rána do večera, robíte si zle, vytrháte si skoro všetky vlasy a vypichnete oči, no i tak nedáte jeden na druhého dopustiť. Brat inštinktívne chráni svoju sestru rovnako ako svoju partnerku, lebo je s ňou prepojený a ľúbi ju. Aj keď ju veľa ráz kopal do hlavy a dusil vankúšom…

Shutterstock

Otec, pre ktorého bude vždy malým dievčatkom

Vzťah medzi otcom a dcérou je špeciálny. Mnohokrát je otec príliš, hlavne pre tvoje dospievajúce ja, trápny, úzkostlivý a ešte raz trápny. Nenávidela si, ako tvojich (ex) frajerov podroboval výsluchu, aby sa dozvedel, či sú vhodní pre jeho princezničku.

A ako správne tušil, neboli. No nehíkala si od úžasu, ani keď im ukazoval tvoje detské fotky s okakaným zadkom, ani keď sa k tebe správal, akoby ťa akurát odstavili od materského mlieka.

No z lásky ti povolil mnohé veci, nechával ťa pravidelne odpíjať z piva a kupoval ti namiesto obeda sladkosti… samozrejme, s tým, že sa to nikdy nedozvie mama. Bol tvojím spojencom a zároveň ťa chránil ako oko v hlave. Starostlivý „tato“ bude hrdina, či máš 5 alebo 40.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dad and daughter
https://www.flickr.com/photos/priceless_video/16207268025

Kamoš spriaznená duša

Chalan, s ktorým si si sadla lepšie ako s akoukoľvek ženou. Vždy sa máte o čom baviť a ste dôkazom, že priateľstvá medzi mužom a ženou reálne existujú, bez veľkej chuti zo seba vysúložiť aj dušu.

Možno sa poznáte už od detstva a je to jeden z tých „adoptovaných bratov“, s ktorým si kryjete chrbát už od nepamäti. Kamoš, pri ktorom si môžeš zanadávať a odpľuť ako drevorubač po dvanásťhodinovej šichte a vieš, že nebude zdesený a nebude ťa napomínať. A nezaujíma ho ani to, ktorá Nikola mala čo včera na sebe a podobné ženské s*ačky. Pri ňom vždy vypneš a bude navždy tvojou spriaznenou dušou.

Kamoš parťák

Silák, ktorý si poradí so všetkým a nemá problém ti pribehnúť na pomoc, keď potrebuješ premiestniť gauč alebo vyniesť novú sedačku na štvrté. Bez zbytočných rečí a macherských kecov o tom, aké sme všetky feministky, ale bez poriadneho chlapa neprežijeme.

Možno nie je na dlhé vykecávanie a spovedanie sa, ale stojí pri tebe. Vždy. A rád si s tebou pôjde vypiť, keď si nešťastná. Je vlastne prvý, ktorému v takej situácii voláš. A ochotne ti robí bodyguarda na spoločenských akciách, čiže všetci tí slizkí „tinder týpci“ sa k tebe nemajú šancu priblížiť.

Shutterstock

Chlap, ktorý jej pomôže zamilovať si sex

Prvý sexuálny partner nie je často ten pamätný alebo lepšie povedané, dobrovoľne a veľmi ochotne sa na spoločné zážitky v posteli snažíme zabudnúť. Počiatočné sexuálne skúsenosti totiž málokedy stoja za to a možno až postupom času vstúpil do tvojho života taký muž, ktorý ti dokázal poskytnúť plnohodnotný orgazmus.

A možno to aj bola práve tá tvoja prvá láska, s ktorou ste sa od amatérov spoločne prepracovali až k posteľovým géniom. S ním si si toho v posteli vyskúšala viac než dosť, dokonale si si s ním sadla a taktiež si sa toho o sexe aj veľa naučila.

I keď možno nebude tým, s ktorým si povymieňaš obrúčky a ani posledným milencom v tvojom živote, stále bude zastávať hodnotné miesto v tvojej minulosti a nikdy naňho nezabudneš.

dospelí naboso posteľ spálne deka kaukazského pár chodidlá vnútri intímne nohy lesbický milovníci ležiace pár partneri ľudia portrét vzťah sex spolu jednotnosť
https://pxhere.com/sk/photo/1560071

Fashionista, ktorý jej dá pri nákupe mužský pohľad na vec

Tento typ kamoša je veľmi vzácnym druhom v živote každej ženy, nie každá ho má. A vôbec nemusí byť gay, aj keď heterosexuálnych mužov, ktorí milujú nakupovanie, je ako šafranu, no existujú. Tak teda, keď máš takéhoto kamoša, ktorý s tebou pôjde rád „shoppingovať“, pretože to vám obom urobí radosť, váž si ho.

A navyše, muži ti veľakrát dajú oveľa prospešnejší a užitočnejší pohľad na vec ako kamošky. Oni totiž vedia plnohodnotne posúdiť, aký máš v skutočnosti zadok v tých rifliach.

Shutterstock

Chlap, ktorý jej ukáže, čo je to skutočná láska

Nie ten, ktorý ti na každé rande prinesie žltú polouschnutú ružu a nechá ťa kvôli Nikole z vedľajšej dediny, lebo má na rozdiel od teba trojky. Nie. My máme na mysli toho, ktorý ťa bude ľúbiť, aj keď budeš mať akurát „frizúru“ ako Zsuzsová a chuť do života ako Grinch. Ten, pri ktorom zistíš, že skutočná láska netrvá tri mesiace a napísal ju život, nie pero Rosamunde Pilcherovej.

IT kamoš

Ten hrdina, ktorý ti pomôže s tvojimi večnými technologickými problémami. Baby, ktoré sú do všetkých výdobytkov modernej techniky nemehlá, tomuto dobre porozumejú. Mnohokrát si nevieme poradiť ani s excelovou tabuľkou, kde to ešte s inštaláciou nejakého programu.

Je to boj s veternými mlynmi… Vlastne, vďaka tomu, že máš jeho, si sa nepokúsila zabiť, keď ti „zdochol“ počítač vo chvíli, keď si dopísala poslednú stranu diplomovky.

Group of Friends Hanging Out
https://www.pexels.com/photo/group-of-friends-hanging-out-933964/
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
27
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
8-ročná slečna sa chcela vyhnúť večierke. Vytvorila hit, ktorý sa dočkal desiatok coverov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME