Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Menštruácia, kŕče, pot pod prsiami či idiotsky rastúce obočie… s typickými ženskými problémami sme už v tejto fáze asi oboznámení všetci. Ale čo muži? Čo ich typické problémy? To, že o nich tak často nehovoria, ešte neznamená, že žiadne nemajú. Majú a je ich pomerne dosť. O tie najotravnejšie sa podelili na Reddite.

1. To, keď vojdeš na verejné toalety a cítiš, ako sa ti podrážky lepia na zem. Zaschnuté šťanky. Áno, sú to zaschnuté šťanky.

2. To, keď je vonku dvesto stupňov a pingpongáče sa ti prilepia o stehno ako tenisová loptička o suchý zips.

3. To, že chlapi majú potrebu medzi sebou neustále súperiť. Nespočetne veľa ráz sa mi stalo, že som bol vonku s priateľkou a začal za ňou doliezať niekto iný. Keď mu dala rázne najavo, že tam prišla so sprievodom, chalanisko vždy odvetil niečo na spôsob: „Čože, ty si tu s ním? Ja by som bol lepší!“ Celá táto maškaráda a lá kto je najväčší alfa samec, mi poriadne lezie na nervy.

4. To, že musím vždy urobiť prvý krok. Alebo skapať sám, aj to je možnosť…

Ouch Hey Girl GIF by Brooklyn Nine-Nine - Find & Share on GIPHY

5. To, že sa s množstvom vecí musíme vysporiadať sami. V určitých veciach je úplne prirodzené, že žena požiada o pomoc, no tie isté veci má chlap zvládať ľavou zadnou. Lenže, nikto učený z neba nespadol, ani chlap nie.

6. To, že si musíme holiť ohryzok na krku. A ideálne si pri tom nerozrezať krčnú tepnu, nevykrvácať a neskončiť s náhrobným kameňom, na ktorom bude napísané „šmatlavosť a žiletka mu boli osudnými“.

7. To, že sa nám na nohaviciach vytvorí taký malý stojaci „pipík“ vždy, keď si sadneme. Nechápte ma zle, deje sa to aj ženám, ale na mužovi to predsa len vyzerá o čosi stupídnejšie.

8. To, že nikdy neviem, či sa babe naozaj páčim alebo nie. Minule mi jedna povedala, že som „zlatý“ a ja nemám ani páru, ako si to vyložiť.

You Are Sweet Britney Spears GIF - Find & Share on GIPHY

9. To, že pre ženy vymysleli pomôcku na holenie – takú tú laserovú srandu, vďaka ktorej rastú chlpy pomalšie – a my chlapi sme ostali na ocot. Bez srandy, tou vecou sa dá od ženského podpazušia cez intímnu oblasť údajne holiť čokoľvek, no mužská tvár? Nie. To sa nesmie. A ešte to nie je vhodné pre ľudí s tmavšou pleťou – debilné rasistické lasery!

10. To, že s ním môžem po malej potrebe triasť ako pri epileptickom záchvate, dokonca utrieť špičku toaletným papierom… a tá posledná kvapka aj tak skončí v trenkách. A ešte to, že nám rastú chlpy na zadku. Akože veľa chlpov na zadku.

11. To, že sa nemôžem rozprávať so ženou bez toho, aby si myslela, že mám o ňu záujem v romantickom slova zmysle. Ako pardon, možno sa chcem s tebou rozprávať, pretože sa rád rozprávam so ženami. Pretože muži sa nevedia tak otvoriť a viesť intímnu konverzáciu. A nie preto, že ťa chcem neskôr oprieť o linku.

12. To, že nám všetky obchody s oblečením venujú jeden meter štvorcový, zašitý niekde celkom vzadu. Nosím jedno tričko dookola dvesto rokov, lebo viem, že rovnaké už nikdy nenájdem.

Season 5 Shopping GIF by Girls on HBO - Find & Share on GIPHY

13. To, že moč niekedy strieka kade-tade a ten prúd sa vôbec nedá kontrolovať.

14. To, že na nás spoločnosť tlačí, aby sme iniciovali, opravovali, platili a skrátka boli „správnymi“ mužmi.

15. To, že nám ženy všeobecne nehovoria veľa komplimentov, dokonca ani tie, s ktorými sme vo vzťahu. Ja chápem, že ja mám byť ten veľký, drsný chlapec, ktorý sa o všetko postará… ale tiež by som občas rád počul, ako mi to pristane.

16. To, že začíname plešivieť a niekedy fakt veľmi skoro. Niektorým mužom to pristane, ale niektorí vyzerajú ako idioti. Počínajúc mnou.

Bald George Costanza GIF by HULU - Find & Share on GIPHY

17. To, že ja musím byť ten, kto ide skontrolovať tie strašidelné zvuky, čo sa ozývajú z toho strašidelného miesta a že ja musím byť ten, koho ako prvého zmasakruje nejaký blázon s motorovkou.

18. To, že ma očividne nič do toho, ako bude vyzerať moja vlastná svadba. Akurát so snúbenicou plánujeme náš spoločný veľký deň a mňa to brutálne baví. Chcem vyberať, aké kvety budeme mať na stoloch. Chcem vyberať, akej farby budú mašle na stoličkách. Chcem vyberať, aké vzory budú na oznámeniach. No kedykoľvek máme stretnutie s našou svadobnou asistentkou, úplne ma ignoruje a baví sa len s mojou polovičkou.

19. To, že ja musím byť ten, kto vraždí hmyz. Hej, to je k*rva veľký pavúk. To posledné, čo chcem, je naháňať ho po kuchyni s papučou. Takže, milé žienky, keď chcete emancipáciu, začnite vraždením chrobákov.

20. To, že nech sa snažím, ako sa snažím, vždy sa nakoniec pristihnem pri tom, že jej zízam do výstrihu…

Amused Raven Symone GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: justjuiced22 / Reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť