Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo
Zdroj: ©Shutterstock

Muži prezradili, aké „typicky ženské“ veci robia radi tiež

Mani-pedi, klebety a Starbucks? Aj muži si radi doprajú!

Bublinkové kúpele, kozmetické procedúry či miešané drinky sa radia do kategórie vecí, ktorým holdujú prevažne ženy. Ale to neznamená, že si ich z času na čas nemôžu dopriať aj páni. O svoje preferencie zo ženského sveta sa muži podelili na Reddite.

1. Už dlhšiu dobu som pozoroval, že byty mojich ženských kamarátok nádherne voňajú. Začal som pátrať prečo a dospel som k zaujímavému zisteniu – vonné sviečky. Odvtedy sa ich neviem nabažiť. Každý deň, len čo prídem domov z práce, zapálim vonnú sviečku, usalaším sa v kresle a čítam si. Neviem si predstaviť lepší relax.

2. Raz ma priateľka zobrala so sebou na pedikúru a musím vám povedať, bola to pecka. Robím manuálnu prácu a väčšinou nosím topánky, ktoré absolútne nedýchajú. Takže, sadnúť si do masážneho kresla a strčiť nohy do miniatúrnej jacuzzi? Áno, prosím. Užívať si masáž nôh po ôsmich hodinách, čo som na nich bez prestávky stál? Prečo nie. Pokojne by som tam išiel zas.

3. Štrikovanie. Viem uštrikovať ku*va parádny šál. Celé hodiny len sedím, pozerám telku a štrikujem, štrikujem, štrikujem. Len škoda, že neviem uštrikovať nič iné, ako ten poondiaty šál. Už ich máme doma aspoň dvesto.

4. Zbožňujem, keď mi manželka požičia všetky tie svoje luxusné prípravky na vlasy. Nanesie mi to na hlavu, a potom spolu sedíme vo vani aj hodinu, zatiaľ čo ohovárame všetkých našich kolegov. Sme ako všetky tie zazobané pipky v salónoch z amerických filmov, len v našej kúpeľni.

Shutterstock

5. Na stránkach pre dospelých vždy volím kategóriu „for women“ (pre ženy). Niežeby ma nejako extrémne zaujímali detailné zábery na mužský pokrivený ksicht, keď akurát ide do tuhého, ale toto je reálne jediné péčko, v ktorom sa chlap k žene nespráva ako k špinavej handre.

6. Keď sa s priateľkou túlime, preferujem, keď ležím ja na jej hrudi, nie opačne (ona na mojej), ako to býva zvykom. Z môjho pohľadu je ona tá s dvomi obrovskými vankúšmi na hrudi, tak prečo nie?!

Frontman Elánu Jožo Ráž zrazil cyklistu a nezastavil sa, aby sa ho opýtal, či potrebuje pomoc. Slovákom sa toto konanie vôbec nepáči.

Odporúčame prečítať:

Ráž zrazil cyklistu a nezastavil. Slováci si uťahujú z jeho hlúpych výhovoriek

7. Starostlivosť o pokožku na tvári. Prečo by to malo byť len výsadou žien? Aj muži chcú z času na čas voňať ako jahodová záhrada. Aj muži chcú mať pokožku sťa detský zadoček. Aj muži chcú vidieť, ako tie krátery čiernych bodiek miznú jedna za druhou. Tak mi, prosím, podaj ten peeling a nechaj ma čarovať.

8. Spím s plyšovými zvieratkami. Už som solídny dospelák, šoférujem auto a platím si dane, ale nemôžem ich vyhodiť… majú predsa city!

Shutterstock

9. Bublinkové kúpele. Milujem ich. Nech si hovorí, kto chce, čo chce, manuálne makám celý deň ako blázon, a to posledné, čo ma večer trápi, je, či si niekto myslí, že je môj kúpeľ dostatočne mužský. Vodu napustím až po okraj, nasypem do nej dve kilá soli s výťažkom z eukalyptu (nebíčko pre čuchové bunky) a naložím sa ako sardinka s pivom v ruke. Život je krásny.

10. Rád pečiem. Koláče, sušienky, nákypy, tartaletky… jednoducho, čo mi napadne. Nosím pri tom aj zásteru s infantilne nakreslenými kuchynskými pomôckami, nech nemám múku úplne všade. Polovička si nesťažuje (len keď nevie zapnúť nohavice), no kamaráti hovoria, že je to veľmi „dievčenské“.

11. Niekedy sa potrebujem vyplakať. Vtedy s pohárom vína v ruke pozerám na YouTube dojemné videá a revem jedna radosť. Väčšinou sú o zachránených zvieratkách, ktoré boli predtým týrané, alebo o deťoch, ktoré robia krásne veci pre svojich rodičov. Ani sa nemusím snažiť – pozerám to dvadsať sekúnd a už ma chytá „alergia“.

12. Miešané drinky. Ak vojdete do baru a uvidíte partičku desiatich chlapov, z ktorých každý má pivo, len jeden jediný oranžovo-ružový kokteil s plátkom kokosu a malým dáždničkom, tak to som určite ja.

Shutterstock

13. Z nejakého nepochopiteľného dôvodu som veľkým fanúšikom ženských romantických komédií. V realite nie som nejak romanticky založený, ale tie filmy… moja priateľka sa na mne výdatne zabáva. Ona má rada také tie akčné srandy so superhrdinami, takže väčšinou len celý film čaká, kto kedy komu odsekne hlavu. A ja? Ja čakám, kedy tie dve hrdličky konečne hodia ostych za hlavu a dajú si pusu.

14. Na posteli mám plyšové zvieratká. Tri. Som dva metre vysoký, potetovaný od hlavy až po päty, na tvári mám huňatú bradu a pracujem v železiarstve. Nikto by na mňa nepovedal, že sa po nociach túlim k svojmu vypchatému dinosaurovi, zatiaľ čo pozerám Game of Thrones. A predsa.

15. Pozeranie mejkap tutoriálov. Som 40-ročný heterosexuálny chlap a nikdy som v ruke nedržal lícenku. Neviem, prečo to robím, ale baví ma to.

Zložitý svet používateľov smart zariadení. Sú tieto situácie známe aj tebe?

Odporúčame prečítať:

Zložitý svet používateľov smart zariadení. Sú tieto situácie známe aj tebe?

16. Nakupovanie potravín. Milujem robiť týždenné rozpisy, hľadať najlepšie akcie, zľavové kupóny a najviac milujem nákupné tašky. V obchodoch, ktoré nemajú vlastné eko tašky na opakované použitie, ani nenakupujem. Musím sa priznať, že mám doma celkom slušnú zbierku.

Zato neznášam nakupovať oblečenie. Banány s tebou pôjdem kúpiť aj o polnoci, ale radšej budem chodiť s holým zadkom, ako hodinu hľadať nové nohavice, ktoré mi padnú.

17. Starbucks. To, že mám medzi nohami pohlavný úd, ešte neznamená, že nie som závislý od cukru. Čistá čierna káva je fajn, ale karamelovo-mandľové latté so sušienkami a sójovou šľahačkou? To je… nuž, celkom iné kafe.

Shutterstock

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.