Muži prezradili, čo ich v mladosti priťahovalo, no teraz tomu nemôžu prísť na chuť

„Moja ex manželka.“

Zdroj: Jade Masri / Unsplash

Naše chute sa rokmi menia a to, že si kedysi neznášal zelené olivy a dnes sa nimi ideš zadrhnúť, je toho jasným dôkazom. Okrem jedla sa však líšia naše preferencie aj v iných sférach, napríklad tej vzťahovej. To, čo sme v mladosti považovali za atraktívne, nám rokmi začína pripadať… nuž všetko, len nie atraktívne.

Platí to ako pre ženy, tak aj pre mužov. V dnešnom článku však nežnejšie pohlavie posunieme na vedľajšiu koľaj a budeme sa venovať pánom. Čo oni v mladosti považovali za ideál príťažlivosti, no teraz nad tým ohrnú nos?

1. Kedysi sa mi páčili dievčatá, ktoré o mňa absolútne nemali záujem. Dnes sa mi páčia skôr také, ktoré majú.

2. Keď chce poznať môj názor úplne na všetko. V dvadsiatke je to super pocit, ale keď máš tridsať, dve deti a hypotéku na krku, to posledné, čo potrebuješ, je dvesto otázok na tému „ako si nájsť schopného zubára“.

3. Neviem prečo, no keď som bol mladší, šialene sa mi páčili také tie drobné zapletané copíky. Zhruba také, aké mala Monica zo seriálu Priatelia v epizóde „The One in Barbados“, až na to, že ona ich tam mala plnú hlavu. Mne sa páčil tak jeden, možno dva.

Friends Mothering GIF - Find & Share on GIPHY

4. Moja ex manželka.

5. Dievčatá na jednu noc. Niežeby prestali byť atraktívne, to zdravý chlap s očami nemôže povedať, no jednoducho nespadajú do kategórie „vzťahový materiál“, na ktorú sa posledné roky orientujem.

6. Keď má nevyčerpateľné množstvo energie a očakáva to aj od druhých. Nechápte ma zle, nestal sa zo mňa rokmi chronický povaľač a rád trávim svoj čas aktívne. No žiť po boku niekoho, kto je naspeedovaný ako Duracell zajačik odkedy rozčapí oči, až dokiaľ nejde spať, je v tomto veku strašne vyčerpávajúce.

7. Párty žienky, ktoré lipnú na pope a sociálnych médiách. Kedysi by som nad tou čajkou, čo capla prdel na Instagram pre lajky, slintal celý večer (a možno aj čosi iné). Teraz len nechápavo krútim hlavou.

8. Scény. Scény akéhokoľvek druhu. Z nejakého nevysvetliteľného dôvodu bolo moje pubertálne ja priam fascinované výbušnými ženami, ktoré robili z komára somára a vedeli vytvoriť konflikt aj tam, kde prvotne žiaden nebol. Myslel som si, že je to znak zdravého sebavedomia a toho, že si vie povedať svoj názor. Po niekoľkých neúspešných vzťahoch s takýmito… nebudeme hrešiť… som pochopil, ako šialene som sa mýlil.

Says Kim Kardashian GIF - Find & Share on GIPHY

9. Alkohol a ľahké drogy. V mladosti boli ženy, ktoré sa vedeli s pomocou omamných látok poriadne odviazať, pre mňa ideálom. Nič neriešili, nič si nesľubovali, na nič sa nehrali a bola s nimi sranda. Chvíľu mi trvalo, kým som pochopil, že len v piatok večer, kým mali zrenice sťa hokejové puky. Za triezva boli nepoužiteľné ako kamarátky, aj ako čokoľvek iné.

10. Dievčatá, ktoré sa tvária byť hlúpe. V dvadsiatke mi mastili ego, teraz by som im nedovolil pomastiť mi nič.

11. Narcizmus. Keď som bol mladší, imponovali mi slečny, ktoré sa vždy stavali do svetla reflektorov a naivne si mysleli, že sú stredobodom vesmíru. Naozaj netuším prečo. Teraz je to preč – pozlátko vybledlo, trblietky opadli, celé čaro ich namyslenosti a arogancie je fuč a akurát mi tak lezú na nervy.

12. Šialené dievčatá. Myslím, že každý chlap si prešiel fázou, počas ktorej absolútne žral šialené, spontánne baby. Tie, ktoré boli za každý úlet a žili v tom, že svet je gombička. Tie, pri ktorých pojem „bez zábran“ nabral celkom nový zmysel. Ja som z nich už vyrástol. Každý z nich raz vyrastie.

13. Emo/scene dievčatá, ktorých životnou filozofiou je smútok, nenávisť a hraná depresia. Páčili sa mi, keď som bol v živote stratený a myslel som si, že všetky svoje problémy môžem frflaním hodiť na zodpovednosť niekomu inému. Pochopil som však, že takto svet rozhodne nefunguje, a odvtedy ich nemôžem ani cítiť. Veselé a pozitívne naladené dievčatá sú tie najlepšie.

Sarcastic Mtv GIF - Find & Share on GIPHY

14. Som všeobecne fascinovaný tým, ako moje 16-ročné ja videlo 18-ročné dievčatá a ako ich vidím dnes (mám 29). Predtým boli pre mňa také baby symbolom ženskosti, vyzerali ako bohyne, hypnotizujúce ma svojimi zvodnými krivkami… a teraz? Všetko pod 23 rokov vnímam ako nevinné dieťa a striasa ma pri myšlienke, že by som z toho mal robiť sexuálny objekt.

15. Také tie obrovské natupírované emo vlasy, ktoré zvykli všetky baby nosiť. Kedysi som na tom účese mohol oči nechať, teraz to vidím na ulici a poviem si: „Kriste, však to vyzerá ako kokosový orech.“

16. Obrovské silikónové prsia. Moje mladšie masturbácie chtivé ja si nevedelo predstaviť péčko bez gigantických melónov. Dnes v nich vidím skôr zbraň hromadného ničenia ako objekt sexuálneho vzruchu.

17. Odhaľujúce oblečenie. Vždy treba niečo nechať aj na predstavivosť.

18. Zhrnul by som to stručne – kedysi sa mi páčili dievčatá, dnes sa mi páčia ženy. Také, ktoré vedia, čo chcú, vedia, čo nechcú a vedia aj to, ako sa k tomu rozumne dopracovať. Také, ktoré majú názor, no sú schopné aj kompromisov. Také, ktoré podržia v ťažkých časoch a neutečú, keď sa celý vzťah prestane točiť len okolo chlastania.

The End K.Michelle GIF by VH1 - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Acomocus / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 zábavných konverzácií s dievčaťom, ktoré má perfektný zmysel pre humor

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME