Piatok 12.8.2022
sk
Darina
, Dárius, Dária
cz
Klára
, Clara
Zdroj: ©Shutterstock

Muži prezradili, ktoré slová od nežného pohlavia sa im navždy vryli do pamäti

"Bola by som strašne hrdá mama, keby z môjho malého vyrástol taký človek, ako si ty."

Niektoré veci človek nezabudne. Trojčlenku, tú jednu poučku o mitochondrii, ktorú by si vedel odrecitovať aj o polnoci, a v neposlednom rade aj slová od opačného pohlavia, ktoré ťa buď pohladili na duši, alebo metaforicky kopli do slabín. Presne o také sa nedávno podelili muži na Reddite. Zopár z nich sme vyzbierali do tohto článku a ty si ich teraz môžeš prečítať.

1. Asi osem rokov dozadu som si kúpil novú flanelovú košeľu a tenisky. Stál som pred kamarátovým domom a čakal naňho, keď pri mne zrazu zastavilo auto. Slečna stiahla okienko, povedala mi, že mám fakt super outfit, a odišla. Tú košeľu aj tenisky mám dodnes, a hoci sú už staré a vyblednuté, vždy, keď ich mám na sebe, sa cítim neskutočne dobre.

2. „Bez teba to nebude ono.“ Úplne nevinná správa od kamarátky, ktorá sa ma snažila presvedčiť, aby som išiel na niekoho narodeninovú oslavu. Nemala to ako vedieť a ani sa to nikdy nedozvie, ale v ten deň som mal v pláne skoncovať so životom. Namiesto toho som išiel za ňou do thajskej reštaurácie, a hoci to bola celkom nuda, podobné myšlienky sa už nikdy nevrátili.

3. „Vďaka tebe som pochopila, ako niekto môže chcieť stráviť zvyšok života s jednou a tou istou osobou.“ Nevzali sme sa, dokonca sme spolu chodili menej ako dva roky, ale bol to jeden z najpokojnejších rozchodov, aké som zažil, a prajem jej do života len to najlepšie.

4. „Prepáč, že som zaspala.“ Bolo to dievča vo vlaku, ktoré som ani nepoznal. Sadla si vedľa mňa a za chvíľu bola tuhá. Trvalo skoro hodinu, kým sa prebrala, a celý ten čas mi ležala na pleci.

Muži prezradili, ktoré slová od nežného pohlavia sa im navždy vryli do pamäti
Shutterstock

5. Moja bývalá priateľka mi raz povedala: „Mám pocit, že vďaka tebe som lepší človek.“ Aj napriek tomu, že nám to nakoniec nevyšlo, to bola jedna z najkrajších vecí, aké mi kto kedy povedal.

6. Nikdy som nemal rodinu, o ktorú by som sa mohol oprieť. Vlastne sa dá povedať, že som nemal žiadnu. Jedna z mojich vysokoškolských profesoriek po kope neúspešných pokusov konečne otehotnela a len tak z ničoho nič mi povedala: „Bola by som strašne hrdá mama, keby z môjho malého vyrástol taký človek, ako si ty.“ Najlepší kompliment môjho života.

Odporúčame prečítať:

20 „influenceriek“ z Instagramu, ktoré si mysleli, že sú ich sledovatelia úplne slepí

7. „Zo super chalana s koníčkami a skvelou povahou si sa zmenil na trosku, ktorá si bezo mňa neutrie ani zadok.“ Vtedy som pochopil, že je čas vyhľadať pomoc a začať riešiť svoje chronické depresie. Môj život stále nie je dokonalý, ale práve vďaka tým slovám mi je dnes omnoho lepšie.

8. Pracujem v kaderníckom salóne pre mužov. Verte či neverte, zakaždým, keď pochválim zákazníkovi voňavku či košeľu, vždy, keď príde, má ju na sebe.

Muži prezradili, ktoré slová od nežného pohlavia sa im navždy vryli do pamäti
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť