Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido
Zdroj: ©Shutterstock

Muži prezradili, ktoré zaužívané mužské stereotypy na nich vôbec neplatia

Vraj všetci chlapi sú rovnakí. No nie, nie sú.

S každým pohlavím sa spájajú určité stereotypy, a hoci sa ich kolektívne pomaly snažíme búrať, mnohé stále pretrvávajú. Podobne ako ženy, aj muži majú tých svojich plné zuby. Nedávno na Reddite prezradili, ktoré z tých najčastejších na nich vôbec neplatia, a my sme zopár z nich zozbierali v tomto článku. Poďme si ich prečítať.

1. Spím s plyšovou hračkou. Je to obrovská zelená brokolica, volá sa Brock a je nám spolu dobre.

2. Nemám najmenší záujem vyspať sa so ženou, ktorú ani nepoznám. Často sa o chlapoch hovorí, že sa pokúsia osúložiť čokoľvek, čo sa hýbe, ale pre mňa začína byť po tejto stránke žena atraktívna až v momente, keď si s ňou vytvorím emocionálne puto.

3. Športy sú mi ukradnuté. Nechce sa mi ich vykonávať a už vôbec sa mi ich nechce pozerať v telke. Radšej by som s frajerkou pozeral Zápisník jednej lásky, ako sledoval dve skupiny ufunených týpkov v dresoch, ako sa hádajú o loptu.

4. Keď ide o prírodu, bez srandy sa mením na päťročné dievčatko. Jéj, sneží! Pozri, aký krásny vysoký strom! Tie kvety sú naozaj nádherné, najradšej by som si z nich natrhal zopár domov do vázy. Motýľ! Mačička! Pspspspsps, môžem ťa pohladkať?

muž, mužské stereotypy, prechádzka v prírode, park
Shutterstock

5. Rád chodím na malú posediačky. Je to komfortnejšie a z môjho pohľadu aj hygienickejšie. A aby som nezabudol – môj záchod vonia ako jahody. Nie, smradľavý hajzel nie je mužský. Je nechutný.

6. Je mi jedno, či moja partnerka zarába viac, menej alebo rovnako ako ja. Pokiaľ robí to, čo ju baví, a ide jej to, nech pre mňa za mňa nosí domov aj trojnásobok môjho platu. Hlavne, že je šťastná.

sklamanie, detstvo, vtipné ilustrácie, Ježiško neexistuje

Odporúčame prečítať:

5 trpkých sklamaní, ktoré si v detstve považoval za koniec sveta

7. Nezobral som si svoju ženu preto, aby mi mal kto variť, prať, nonstop behať za zadkom a upratovať. Zobral som si ju, lebo ju nadovšetko milujem a na našom manželstve mi záleží viac, ako na čomkoľvek inom. Vie ma neskutočne vytočiť, keď jej niekto povie niečo ako: „Veď počkaj. O desať rokov ťa vymení za mladší model.“

8. Keď k nám do rodiny pribudlo bábo, ja som bol ten, čo ostal na materskej. Skutočný chlap si nepotrebuje nič dokazovať a stará sa o svoju rodinu tak, ako je to pre danú rodinu potrebné. U nás bolo potrebné, aby som ostal na materskej. Tak som ostal.

muž, mužské stereotypy, starostlivosť o dieťa, materská dovolenka
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje