Muži sa podelili, aké sú pre a proti toho, mať za najlepšiu kamarátku ženu

Najväčšie mínus: „Ja neviem, kam chcem ísť jesť. Ty vyber.“

To, či muž a žena vôbec môžu byť čisto len kamaráti, je otázka na dlhé nudné večery, ktoré sprevádzajú kvantá vína. Dnes sa ňou teda preventívne zaoberať nebudeme. Ale zato si môžeme povedať, aké sú podľa pánov výhody a nevýhody takéhoto kamarátstva.

1. Pre: Vždy máš k dispozícii ženský pohľad na vec, ktorý zvykne byť diametrálne odlišný od toho mužského.
Proti: Keď si s ňou vonku sám, všetci predpokladajú, že je to tvoja priateľka. Rapídne to znižuje tvoje šance u ostatných žien, keďže väčšina tých normálnych má morálne zásady a nechce sa hrabať iným do kapusty.

2. Pre: Nikdy nevieš, čo z toho nakoniec vznikne.
Proti: Nikdy nevieš, čo z toho nakoniec vznikne.

3. Pre: Kamarátstvo so ženou je všeobecne skvelé, až na jednu jedinú vec…
Proti: Všetci sa vás budú snažiť dať dohromady, lebo ste opačného pohlavia a očividne si dobre rozumiete. A keď poviem všetci, tak myslím absolútne všetci – od rodiny až po náhodných ľudí, ktorých ste akurát stretli v bare.

4. Pre: Čo ty vieš, možno sa do seba napokon zamilujete, vezmete sa a budete mať kopu rozkošných detí…
Proti: Alebo – a to je o trochu viac pravdepodobné – sa takéto pocity prebudia len v jednom z vás a celé kamarátstvo pôjde do análneho otvoru.

Friendzone GIF - Find & Share on GIPHY

5. Pre: Keď si s tebou vybuduje naozaj silné puto a bude ti veriť, bude k tebe otvorená. Omnoho otvorenejšia, ako ktorýkoľvek chlap, s ktorým sa bavíš už roky. Nebude mať strach ukázať, čo naozaj cíti – keď bude chcieť plakať, tak bude proste plakať.
Proti: Z času na čas si budeš musieť pripomínať, že je to len kamarátka a nič viac. Rozum si toho bude plne vedomý, len srdce bude chcieť vymýšľať kraviny.

6. Pre: Naučí ťa správať sa v prítomnosti žien vyspelo a hlavne – normálne. Nie sexisticky, nie hanblivo a roztrasene, proste normálne. Vďaka tomu sa budú aj iné ženy cítiť v tvojej prítomnosti lepšie, lebo budú mať pocit, že ich nechceš len čo najskôr nahrnúť do postele.
Proti: Tvoji známi buď predpokladajú, že už spolu dávno chodíte alebo sa ti smejú, že si sa navždy zasekol vo friendzone.

7. Pre: Možno sa jedného dňa naozaj dáte dohromady.
Proti: Rozchod s najlepšou kamarátkou bolí dvojnásobne viac.

8. Pre: Voňajú omnoho krajšie ako chlapi…
Proti: …no na druhú stranu riešia omnoho viac nepodstatných stupidít ako chlapi.

Awkward Fox Tv GIF by Kicking & Screaming - Find & Share on GIPHY

9. Pre: Ženy sú omnoho empatickejšie a chápavejšie. Môžeš pri nich hovoriť o tom, čo ťa trápi, o bývalých partnerkách, o čomkoľvek a ony ťa vypočujú. Dokonca ti dajú aj nejakú normálnu radu, nielen: „Kámo, proste to zapi a bude!“ 
Proti: Opiť sa spolu je niekedy ako prechádzka mínovým poľom, a ty sa bojíš, aby z teba nevypadlo niečo vrcholne nevhodné.

10. Pre: „Pomôže mi s nakupovaním. Seriózne, ja som v tomto stratený prípad a ju to baví, takže totálna win-win situácia.“
Proti: „Nemôžem si pomôcť, ale jednoducho vidím, že je atraktívna. Niekedy sa cítim ako prasa, keď mi uprostred rozhovoru padnú oči na jej zadok, no keď tam tak stojí v tých obtiahnutých nohaviciach… viem, že by som nemal, ale fakt, že je moja najlepšia kamarátka, nevypne moje prirodzené pudy.“

11. Pre: Ostatné ženy si myslia, že spolu chodíte. (Hoci je to paradoxné, všetci vieme, že sa na teba ženy začnú lepiť až vtedy, keď už si zadaný.)
Proti: Ostatné ženy si myslia, že spolu chodíte. (Ale neplatí to na všetky.)

12. Pre: Je sranda chodiť po ulici a známkovať náhodné ženy či mužov. Niekedy sa naše názory zhodujú, inokedy sú si na míle vzdialené.
Proti: Jedného dňa si obaja nájdete partnera a je veľká šanca, že ak si po kamarátskej stránke nesadnete všetci štyria, tak sa prestanete vídať…

Stop Motion Bitch Please GIF by Janet Mac - Find & Share on GIPHY

13. Pre: Vždy budeš mať partnerku na spoločenské akcie. Aj keď je práve vo vzťahu.
Proti: Vždy budeš tak trochu uvažovať nad tým, aká je v posteli. Aj keď je práve vo vzťahu.

14. Pre: Môžeš sa toho od nej veľa naučiť o ženskej perspektíve. To sa ti v budúcnosti zíde viac ako vysokoškolský diplom.
Proti: „Ja neviem, kam chcem ísť. Ty vyber.“ „Len si umyjem vlasy. Neboj, bude to tak do hodinky.“ „Tieto menštruačné kŕče ma asi zabijú.“ A potom kričí.

15. Pre: Je ťažké nájsť si normálnu ženskú kamarátku, ale keď ju nájdeš, je to akoby si našiel spriaznenú dušu…
Proti: …lenže tam je len otázkou času, kedy k tej spriaznenej duši začneš cítiť niečo viac. A všetci vieme, ako končia takéto rozprávky…

16. Pre: Milujem chodiť do reštaurácií, lenže samému mi je to trápne a s chalanským kamarátom ešte trápnejšie. Tak chodím s ňou a je to naozaj super. Až tak super, že to naozaj považujem za jedno z tých najväčších plusov.
Proti: Je maličká, takže pre ňu robím všetky tie chlapské práce – nosím ťažké veci, presúvam nábytok. Niekedy sa cítim ako ťažný kôň, ale stojí to za to.

Will Ferrell Film GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Humble_Guy77 / Reddit
Titulná fotka: Bao Truong / Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
17
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
17 tragikomických momentov zo života žien, pri ktorých nevedia, či plakať alebo radšej niekoho udrieť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME