Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o absurdné dôvody, kvôli ktorým niekto spochybňoval ich mužnosť

A nielen mužnosť. Občas aj pohlavnú orientáciu.

Jeden by si myslel, že v 21. storočí ľudstvo nahromadí dostatok kolektívnej inteligencie, aby celú tú frašku s toxickou maskulinitou hodilo za hlavu. Smola. Tak, ako stále existujú jedinci, ktorí si myslia, že žena nájde uplatnenie jedine v kuchyni, sú aj takí, ktorí veria, že „mužnosť“ môže byť definovaná tými najväčšími blbosťami. Napríklad takýmito.

Muži na Reddite sa podelili o absurdné prípady, keď ľudia spochybnili nielen ich mužnosť, ale aj pohlavnú orientáciu, na základe vecí, z ktorých sa ti zastaví rozum. Poďme sa na ne teda spoločne pozrieť.

1. Pracujem na stavbe a cez obednú prestávku som si čítal knihu. Kolegovia ma vysmiali, vraj čítanie je pre ženy. Väčšiu somarinu som v živote nepočul.

2. Dopočul som sa, že skutoční chlapi netrhajú burinu v rukaviciach. Asi mám smolu.

3. Švagor povedal manželovi, že píše „ako buzerant“, čo v preklade znamená, že nerobí chybu v každom druhom slove a dokonca vie, kde sa má písať čiarka. Takže ak to niekto z vás nevedel – schopnosť ovládať svoj rodný jazyk môže očividne definovať vašu pohlavnosť.

4. Vraj nemám nosiť bundu. Či prší, či sneží, poriadny chlap má mrznúť a vydržať. Škoda, že mi to nikto nepovedal skôr, možno by som začal v piatich rokoch otužovať.

Shutterstock

5. Išli sme s partiou do mexickej reštaurácie a čakali sme pri bare, kým nám priradia stôl. Vedel som, že tu robia skvelú jahodovú margaritu, tak som si jednu objednal. Vtedy som zistil, že jahodovú margaritu pijú len teplí. „Normálny chlap si dá limetku.“

6. Dával som kolegovi report a zopol som ho ružovou spinkou. Spýtal sa ma prečo. Povedal som, že som proste nejakú schmatol. „Hej, ale prečo máš vôbec ružové spinky?“ spýtal sa ma, na čo som mu povedal, že som si kúpil balenie s rôznymi farbami. „Radšej tie ružové povyhadzuj. Ľudia by si mohli o tebe začať niečo myslieť.“

Policajti hľadajú 18-ročnú Teréziu. Pohádala sa s priateľom, jej mobil a bundu našli na moste

Odporúčame prečítať:

Policajti hľadajú 18-ročnú Teréziu. Pohádala sa s priateľom, jej mobil a bundu našli na moste

7. Mám rád poriadok. A to je očividne zle. Keď som začal bývať so spolubývajúcimi, obaja ma podozrievali, že som gej, lebo som ráno nemusel hodinu hľadať čisté ponožky a moja izba nesmrdela, akoby tam niekto v predchádzajúcom storočí zabudol mŕtvolu. Očividne som bol ja ten divný.

8. Raz mi ktosi povedal, že si dávam dezodorant ako žena. Doteraz neviem, čo to vlastne znamená.

Shutterstock

9. Tridsať rokov dozadu som pracoval na stavbe a akurát sa začali predávať neónové šnúry. Používal som ich v jednom kuse, aby som sa uistil, že sú veci rovno, a s prehľadom najlepšie viditeľná bola ružová. Tak som mal tú. Ak sa ma aspoň dvestokrát za deň niekto neopýtal, prečo mám, preboha, ružovú šnúru, tak hádam ani raz.

10. „Nebuď taký milý, ľudia si budú myslieť, že si teplý,“ povedal mi raz známy v bare. Jasné, má to svoju logiku. Kto nie je odporný na všetkých naokolo, predsa nemôže byť na ženy. Však?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť