Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Nikto netvrdí, že hnevať sa za blbosti je čisto výsadou žien, ale nikto ani nepoprie, že to robia často. Dôvody, pre ktoré sú niektoré ženy ochotné do krvi sa pohádať, sú za hranicami mužského vnímania. Dôkazom toho sú aj tieto historky z Redditu. Muži sa v nich podelili o najbizarnejšie veci, za ktoré sa na nich partnerky nahnevali, a pri niektorých si budeš ozaj klopkať na čelo.

1. Povedala, nech jej na Valentína nekupujem kvety. Tak som nekúpil.

2. Zastavili sme na benzínke, a keď som išiel platiť, frajerka ma poprosila, nech jej zoberiem minerálku. Perlivú, chladenú. Perlivú, chladenú nemali, tak som zobral jemne perlivú a v ten deň som zistil, že je v tom očividne sakramentský rozdiel.

3. Kúpil som poštové známky so žabkami. Ona chcela obyčajné s vlajkou. Obrovská chyba.

4. Boli sme v reštaurácii a ona sa sťažovala, že jej je zima. Objednala si chladenú kolu, tak som jej galantne objednal ešte čaj, aby jej zima nebola. Nahnevala sa, lebo „nechce dva nápoje“. A aj tak ich vypila oba.

5. Prišiel som domov, schytil som lopatu a začal odhadzovať sneh zo schodov pred dverami. Za chvíľu mali prísť jej rodičia a ja som nechcel, aby sa zabili hneď v úvode. Nahnevala sa, pretože som okamžite neprišiel dovnútra a nepoprial jej pekného Valentína.

Shutterstock

6. Povedala, že jej je jedno, čo budeme večerať. Objednal som pizzu. Očividne jej to zas tak jedno nebolo.

7. Niekedy, keď sa hádame, sa postaví na stoličku, aby odo mňa bola vyššia. Minule som schmatol stoličku ja a postavil sa na ňu tiež. Zjavne to môže robiť iba ona.

8. Bola nafučaná, lebo som ju v sne podviedol rovno na jej narodeniny. Tak som sa opýtal, či bola aspoň pekná. Myslím, že už do konca života budem spať na gauči.

9. Nechal som si narásť bradu a zrazu som jej pripomínal otca, ktorého posledných dvadsať rokov nevidela. Nebola z toho nadšená.

10. Kúpil som jej kvety, pozval ju na večeru do najdrahšej reštaurácie v našom meste a dal jej pohľadnicu s vlastnoručne napísaným vyznaním lásky… ale nepridal som spoločnú fotku na Instagram, takže som sa mohol ísť rovno obesiť. Našťastie, už spolu nie sme.

Shutterstock

11. Robím nočné a pokiaľ nemám viac ako dva dni voľna po sebe, ani sa nesnažím chodiť normálne spať. Nevidím v tom zmysel. Takže, keď sa frajerka o ôsmej ráno zobudila, ja som bol ešte stále hore, a to bol z nevysvetliteľných príčin takmer smrteľný hriech.

12. Padla mi na zem kocka ľadu, tak som ju zdvihol a hodil do koša. Bože, to bolo kriku. Kým som vyniesol smeti, zjedla večeru a už bolo zase všetko v poriadku. Hladné ženy sú nebezpečnejšie ako grizly.

13. Nastavil som sprchovú hlavicu na rozprašovanie namiesto klasické prúdu. Prečo, preboha, prečo som taký hajzel, čo svoju drahú takto trápi?!

14. Išiel som sa ostrihať. Bez jej zvolenia. Takto so mnou z domu vraj nevyjde.

15. Chcela pivo alebo šampanské, nevedela sa rozhodnúť, ale vraj to má byť s bublinkami. Tak som jej objednal aj pivo, aj šampanské. Obe boli zle.

Shutterstock

16. Namiesto toho, aby som išiel po práci rovno k nej domov, som sa zastavil doma osprchovať. Nemeškal som, prišiel som presne vtedy, ako sme sa dohodli, ALE MOHOL SOM PRÍSŤ SKÔR. Takže namiesto toho, aby sme sa k sebe túlili pri telke, sa jej posledných dvadsať minút ospravedlňujem, že som jej spotenými pazuchami nechcel kontaminovať celý byt. Niektoré veci nevysvetlíš.

17. Keď sa opijem, hovorím „nie, ty si…“ na všetko, čo mi človek povie. Bol Nový rok, ja som mal v sebe už asi dve fľaše vodky a frajerka poznamenala: „Už máš dosť dlhú bradu. Mal by si to dať dole.“ A ja na to: „Nie, ty máš dlhú bradu! Ty si to daj dole!“ Nemal som to hovoriť. Naozaj som to nemal hovoriť.

18. Minul som tridsať eur. Na benzín. Do auta, ktoré som si práve kúpil. Ako sa opovažujem?!

19. Moja žena chce mačku-jednorožca. To zviera proste neexistuje. Vláči ma po všetkých útulkoch, a kedykoľvek poviem, že sa mi nejaká páči, ona vyhlási, že s ňou nemá to správne spirituálne spojenie alebo čo. Tak som jej povedal, nech si ju vyberie sama, veď mne je vlastne jedno, čo nám tu bude behať. Už je to asi päť hodín a ešte so mnou neprehovorila.

20. Zabudol som utrieť sporák po tom, čo som ho ofŕkal, keď som jej robil večeru. Teraz musím našim oznámiť, že vychovali monštrum.

Shutterstock

Zdroj: Mcjunkin_Man / Reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť