Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o absurdné príhody so svojimi bláznivými expriateľkami

"Vliezla mi do domu dvierkami pre psa."

Každý z nás ho má. Bývalého partnera či partnerku, ktorých by mohol parný valec omylom zrovnať so zemou a ty by si od samej radosti buchol šampanské. Je to milé? Nie, ale niektorí ex sú jednoducho takí šialení, že si iné zaobchádzanie ani nezaslúžia.

Títo muži z Redditu o tom vedia svoje. Na sociálnej sieti sa podelili o historky so svojimi bláznivými bývalými a my sme do dnešného článku povyberali tie najbizarnejšie z nich. Poďme si ich teda prečítať.

1. Vliezla mi do domu dvierkami pre psa, prehrabala mi mobil a chcela vedieť, prečo si píšem s inými ženami. O pol druhej ráno. Mesiac po tom, čo sme sa rozišli.

2. Išla do džungle prostredníctvom psychotropných látok hľadať spirituálne osvietenie. Keď sa vrátila, obvinila ma, že som démon.

3. Ukradla mi auto, odcestovala z Washingtonu do Las Vegas a zobrala si cudzieho týpka, ktorého stretla na Xbox Live, aby dostal zelenú kartu.

4. Detailne mi opisovala všetky svoje živé sny, v ktorých sa ma pokúšala zavraždiť. Bolo ich dosť.

Shutterstock

5. Bol som po chirurgickom zákroku. Sedel som na gauči a mal som pocit, že skapem, keď ma zrazu treskla po hlave, pretože som jej nevenoval dostatočnú pozornosť. Zobral som ju na ruky, ako kopajúcu kopu nervov ju vyniesol von vchodovými dverami, zabuchol jej ich pred nosom a išiel naspäť do nemocnice. Lekári zistili, že som umieral na otravu krvi.

6. Bývalá manželka sa so mnou začala handrkovať medzi dverami, akurát keď som vyrážal na pohreb kamaráta z detstva. Keď som ju poprosil, aby ma aspoň v tejto chvíli nechala na pokoji, odpovedala: „Samozrejme, ty moje chúďatko.“ To bol začiatok nášho konca.

Odporúčame prečítať:

20 momentiek, ktoré sa vďaka náhode stali poriadne zábavnými dielami

7. Vyspala sa s kopou iných chlapov, a keď som ju konfrontoval, fyzicky ma napadla. Bol som na ceste k dverám, keď ma z ničoho nič zozadu kopla do hlavy. Najlepšia vec, čo sa mi kedy stala. Vďaka tomu som ju poslal kade ľahšie a našiel si ženu, s ktorou som už 24 rokov.

8. Začala si predo mnou rezať do ruky, aby videla – a to teraz citujem -, či sa rozplačem.

Shutterstock

9. Nahnevalo ju, že ju mama cez víkend zobudila telefonátom „už“ o desiatej. Zložila, vyšmarila mobil z okna a päsťou prerazila dvere. Potom mnou zatriasla, aby zobudila aj mňa, a vrieskala po mne, nech okamžite idem kúpiť nové dvere, inak ju jej rodičia vyrazia (bol to ich byt).

10. Prišiel som domov z práce a ona v kuchyni spokojne pripravovala večeru. Umyl som si ruky a ako som sa vracal do kuchyne, všimol som si, že mi niečo hádže do jedla. Poďakoval som jej za večeru, povedal som, že dnes nie som hladný, a celú noc som premýšľal, či som mal vidiny, alebo čo to, dopekla, malo znamenať.

Vtedy som si uvedomil, že ma akosi svrbí rozkrok. Išiel som sa dať otestovať a, samozrejme, bol som pozitívny na chlamýdie. Hádzala mi do jedla antibiotiká, aby som sa vyliečil a nevšimol si, že ma podvádza.

11. Opýtal som sa svojej ženy, komu vypisuje o štvrtej ráno. Ani sa nad tým nezamyslela, proste z nej vypadlo: „Frajerovi.“

12. Hodila mi do hlavy záchodovú stoličku, pretože som podľa nej „nesr*l správne“. Urobila toho podstatne viac, ale toto bol moment, keď som si po prvýkrát povedal: „Okej, táto ženská je fakt blázon.“

Shutterstock

13. Vždy, keď sa vracala z dámskej jazdy (v preklade každý druhý deň), som predstieral, že spím, lebo opitá sa nevedela správať a často ku mne bola vyslovene hnusná.

14. Chodili sme spolu asi tri roky a boli sme vo fáze, keď už nebolo cesty späť. Hádali sme sa prakticky nonstop. Jedno ráno ma zobudila vetou: „Urobme si bábätko.“ Nechcel som sa ňou viac naťahovať, tak som jej povedal, že môžeme, ale asi to chvíľu potrvá, keďže najprv musí vysadiť antikoncepciu.

Na to mi so širokým úsmevom na tvári oznámila: „To som spravila už pred mesiacom.“ Skoro som odpadol. Spávali sme spolu asi 4-krát týždenne a ani raz som nevytiahol, lebo som bol v tom, že berie tabletky. Vtedy som si pobalil všetky veci a odišiel. Takto sa veľké životné rozhodnutia určite nerobia.

Koľko si za koncert pýtajú slovenskí hudobníci?

Odporúčame prečítať:

Horkýže Slíže, Paľo Habera či Kandráčovci. Koľko si za koncert pýtajú slovenskí hudobníci?

15. Uhryzla ma tak silno, že môj prvotný reflex bol udrieť ju a „striasť tú vec, čo mi spôsobuje bolesť“. Našťastie som to neurobil.

16. Predstavil som ju svojmu najlepšiemu kamarátovi. Keď sme sa vrátili domov, rozišla sa so mnou, pretože zistila, že môj najlepší kamarát je jej spriaznená duša. Poznali sa doslova hodinu a on nemal najmenší záujem. Reálne som nevedel, či sa smiať alebo plakať.

Shutterstock

17. Mali sme ísť na rande, no tesne predtým ma zrušila, lebo sa necítila dobre. Ako správny frajer som jej kúpil kvety a polievku a išiel som ju navštíviť. Zastihol som ju pred vchodovými dverami, pekne nahodenú, a jej vysvetlenie bolo, že ide kúpiť nevlastnému otcovi mlieko. Jej nevlastný otec mal laktózovú intoleranciu.

18. Vstával som o piatej ráno, aby som stihol školu a dve práce. Raz som sa totálne vyčerpaný dovliekol domov, skočil som do postele a spýtal sa jej, od koľkej zajtra robí. „Nerobím. Dala som výpoveď. Keď máš dve práce, tak nás predsa uživíš oboch, nie?“

19. „Adoptovala“ si narkomana, ktorého stretla na odvykačke. Fakt, že kým sa liečila, staral som sa jej o dom a narazil na miestnosť za (pôvodne) zamknutými dverami, ktorá bola kompletne plná mačacích výkalov, bol už naozaj len čerešničkou na torte.

20. Chcel som objatie na rozlúčku. Premerala si ma od hlavy po päty a s totálnou nechuťou skonštatovala: „Na verejnosti? Neexistuje.“ Bolo by to drsné aj na prvom rande, ale po niekoľkých týždňoch vzťahu? Podpásovka.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť