Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o chvíle, keď im došlo, že od tejto ženy treba dať ruky preč

"Poslala na mňa svoju kamarátku, aby zistila, či ju podvediem."

Niekedy ľuďom chvíľu trvá, kým si uvedomia, že ich polovičky pre nich nie sú tými správnymi partnermi. No keď to uvidia, už túto skutočnosť nemôžu viac ignorovať. Títo muži o tom vedia svoje. Na Reddite prezradili, akými činmi im ich – teraz už bývalé – frajerky otvorili oči, a my sme tie najzaujímavejšie z ich priznaní zozbierali v tomto článku. Tak sa teda poďme na ne pozrieť.

1. Narafičila na mňa stretnutie s jej rodičmi. Aby sme dali veci na pravú mieru, rád by som ich stretol a keby ma pozvala, určite by som nepovedal nie. Lenže ona ma nepozvala. Namiesto toho predstierala, že má panický záchvat, aby som ju musel odviezť domov a stretnúť sa s nimi.

2. Na sekundu som ju nechal v bare samu, a keď som sa vrátil, videl som, ako dávala neznámemu chalanovi svoje číslo. Videl som to na vlastné oči a ona sa ma aj tak snažila presvedčiť, že si vymýšľam.

3. Pozvala ma k sebe na večeru – povedala, že mi niečo dobré navarí. Keď som prišiel, za stolom sedelo ďalších osem jej kamarátok a celú noc ma vypočúvali ako masového vraha.

4. Jedného dňa som si všimol, že vždy, keď odíde z miestnosti, si od úľavy vydýchnem. Najprv som si to nechcel priznať, ale potom mi došlo, že to asi nie je dobré znamenie.

Shutterstock

5. Môj pes bol chorý a musel som ho dať utratiť. Asi hodinu po tom, čo sa to celé zomlelo, po mne začala vrieskať, že som ho vlastne utýral, pretože som ho – dúfajúc, že sa jeho stav zlepší – nechal celú noc trápiť sa. Vtedy som pochopil, že asi nechcem žiť s človekom, ktorý ma obviní z týrania svojho najlepšieho priateľa hodinu po tom, čo zomrel.

6. Prestala mi koreniť jedlo. Chcela, aby som si myslel, že som dostal covid, a nikam nechodil.

Mohlo by ťa zaujímať:

Muži sa podelili o bizarné dôvody, kvôli ktorým niekto spochybňoval ich mužnosť

7. Predstierala, že je tehotná, len aby si overila, že som naozaj ten pravý. Neviem, či som prešiel, ale aspoň som pochopil, že ona určite tá pravá nie je.

8. Povedala mi, že chce so mnou spať až po svadbe. Nebol som z toho práve dvakrát nadšený, ale miloval som ju, tak som sa to rozhodol rešpektovať… a potom som ju prichytil v posteli s iným chlapom. Veci jej leteli oknom.

Shutterstock

9. Prestala so mnou chodiť na rodinné oslavy, začala spávať v inej posteli a za posledné tri roky so mnou spala asi desaťkrát. Všetko som to pretrpel, no vrchol bol, keď z ničoho nič začala deliť potraviny na svoje a moje. Otvoril som toastový chlieb, ktorý bol na linke, a ona po mne začala vrieskať, prečo chytám jej jedlo (nehovoriac o tom, že platím väčšinu nájmu). Nechal som si to rozležať v hlave a na druhý deň po práci som sa s ňou rozišiel.

10. Nikdy si nevedela priznať chybu. Zo sto percent hádok, ktoré sme kedy mali, som z každej vyšiel ja ako idiot. Ľúbil som tú ženu ako koňa, ale nechcel som sa cítiť ako idiot po zvyšok svojho života.

11. Mojej babke diagnostikovali rakovinu a ja som sa potreboval niekomu vyrozprávať. Poslala ma do kelu s tým, že už má dohodnutú jednu párty a rozprávať sa predsa môžeme hocikedy. Zavolal som teda niekomu inému a niekde medzi mojím revom a jeho upokojovaním som si uvedomil, že moja frajerka je sebecká krava, ktorú ku šťastiu naozaj nepotrebujem.

12. Poslala na mňa svoju kamarátku, aby zistila, či ju podvediem.

Shutterstock

13. Musel som jej vysvetľovať každý jeden vtip, ktorý som povedal, lebo ich skrátka nechápala. Jedného dňa som toho začal mať plné zuby. Je úplne jedno, či boli vtipné, alebo nie. Vedel som, že potrebujem polovičku, ktorá bude zdieľať môj zmysel pre humor.

14. Nútila ma, aby som nám zaplatil spoločnú dovolenku v trópoch. Bola dlhodobo nezamestnaná, nechala sa odo mňa živiť a naozaj to nevyzeralo, že by jej to práve dvakrát trhalo žily. Toto bol posledný klinec do rakvy.

Modelka z OnlyFans bilancuje rok 2022. Viackrát mala styk, ako sa sprchovala

Odporúčame prečítať:

Modelka z OnlyFans bilancuje rok 2022. Viackrát sa s niekým vyspala, než sa sprchovala

15. Jedna moja bývalá neustále kritizovala môj výkon v posteli. Najprv som ho mal malého, potom som vydržal krátko, neskôr to, potom zase hento – jednoducho stále niečo. Trvala na tom, aby sme išli k sexuológovi, tak sme išli. Po sedení si ma zobral na bok a povedal mi, že to najlepšie, čo môžem urobiť, je zobrať nohy na plecia.

16. Ja som chcel byť manžel a otec. Ona chcela byť žena v domácnosti… ale bez detí.

Shutterstock

17. Neustále potrebovala mať spoločnosť. Cudziu spoločnosť. Niekto jej zavolal a ona ho okamžite pozvala na večeru. Po večeri mu ponúkla, nech pokojne prespí v hosťovskej izbe. Bratranec švagra sesternice jej spolužiačky zo strednej sa ženil a ona trvala na tom, že všetkých pozve k sebe na obed. Jej kolega sa kvôli práci presťahoval do nášho mesta a ona ho hneď aj s manželkou, deťmi a psom pozvala k nám na víkend. Doteraz nechápem, čo mala za problém, ale som rád, že to už nie je môj problém.

18. Uvedomil som si to na svadbe svojho najlepšieho kamaráta. Keď jeho nastávajúca kráčala k oltáru, plakal od šťastia a na všetky strany sršalo, aký je neskutočne šťastný. Vtedy som si predstavil, aké by to bolo, keby moja priateľka kráčala k oltáru. Nepríjemne mi z toho zovrelo žalúdok. Rozišli sme sa až o niekoľko mesiacov, ale ten moment na svadbe bol určite začiatkom nášho konca.

19. Povedala mi, že nikdy v živote nechce stretnúť moje deti. Pripravila plán, podľa ktorého pôjde na víkend k rodičom vždy, keď budem mať krpcov na starosti. Povedal som, nech si nerobí vrásky. Môže u nich zostať natrvalo.

20. Občas len tak začala spievať. Nahlas. Na verejnosti. Mala pekný hlas, to nieže nie, ale človek nikdy nevedel, kedy to príde, všetci na nás pozerali a mne to bolo neskutočne trápne. Prosil som ju, aby to nerobila, aspoň keď sme spolu, ale nedala si povedať.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť