Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o historky zo svojich tragických rande, na ktoré by najradšej zabudli

Nuž, nie každá žena môže byť tá pravá.

Nie každé rande vyvrcholí láskou až za hrob – pri niektorých je úspech, keď sa ti z nich podarí vyviaznuť bez ujmy na zdraví. O zopár takých sa nedávno podelili muži na Reddite. Na sociálnej sieti prezradili, ktoré tragické prvé rande by si najradšej vymazali z pamäti, a my sme ich niekoľko vyzbierali v tomto článku. Poďme si ich teda prečítať.

1. Stretli sme sa v rušnej kaviarni a prvé, čo urobila, bolo, že mi zahučala rovno do ksichtu: „Aby si vedel, neznášam, keď mi niekto líže nohy!“ Zrazu boli všetky oči na nás a ja som sa chcel prepadnúť od hanby.

2. Povedala mi, že zámerne meškala, aby videla, ako vystúpim z auta, vojdem do reštaurácie a usadím sa. Vraj si chcela byť istá, že sa na ňu nevykašlem a ona tam nebude sedieť sama ako trubka. To by som ešte predýchal, keby na mňa hneď po tom nevybalila, že bola trikrát vydatá. Nemala ešte ani tridsať.

3. Uprostred večere sa mi začala chváliť svojím nádherným snubným prsteňom.

4. Povedala mi, že ak sa s ňou vyspím, bude predstierať, že je moja mŕtva manželka. Nikdy som nebol ženatý.

Muži sa podelili o historky zo svojich tragických rande, na ktoré by najradšej zabudli
Shutterstock

5. Stretli sme sa v bare, ktorý vybrala. Pätnásť minút meškala, tak som trpezlivo popíjal pivko, a keď konečne prišla, bolo jasné, že je spitá pod obraz boží. Ešte si ani nesadla, už kričala na barmana, nech jej donesie pivo a štyri poldecáky. Nevadí mi, keď žena pije, ale čo je veľa, to je veľa.

6. Kým sme boli u nej, zaklopal jej na dvere cudzí chlap a chcel naspäť mobil, ktorý si u nej noc predtým zabudol. Nechcela mu ho vrátiť, dokiaľ jej nedá peniaze na tabletku po.

Odporúčame prečítať:

10 nechutných faktov o zvieratách, pri ktorých tvoj žalúdok urobí kotrmelec

7. Vybehli sme na kávu a hneď v úvode mi oznámila, že hľadá „tradičného džentlmena“, ktorý jej kúpi jeden veľmi drahý značkový kabát. Povedal som jej, že keď spolu budeme trochu dlhšie, môžeme sa o tom pobaviť, načo z nej vypadlo: „Takže ma ešte nemiluješ?“ Nie, prepáč, po hodine ešte nie.

8. Odkedy prišla, celý čas bola na mobile. Nie, že sem-tam odpísala – reálne neodlepila oči z obrazovky. Objednal som nám predjedlo a nápoje, stále ťukala do mobilu. Zjedol som predjedlo a vypil svoj drink, stále ťukala do mobilu. Povedal som jej, že idem na toaletu, a už som sa nevrátil.

Muži sa podelili o historky zo svojich tragických rande, na ktoré by najradšej zabudli
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť