Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o momenty, keď im konečne docvaklo, že sa niekomu páčia

Niekedy by im to človek mohol aj vyhláskovať a oni nič.

Muži a ženy očividne nehovoria tým istým jazykom, kvôli čomu sa z randenia miestami stáva hra „hádaj, na čo myslím“. Títo muži vedia, o čom je reč. Hoci im to nejaký čas trvalo, na Reddite sa podelili o momenty, keď im konečne došlo, že ich niekto balí, a my sme zopár ich príbehov zozbierali v tomto článku. Poďme si ich teda prečítať.

1. S partičkou kamarátov sme odchádzali zo školy a všetci sa navzájom objímali na rozlúčku. Bola medzi nimi aj spolužiačka, ktorá sa mi už dlho páčila, no nebol som si istý, či aj ja jej, keď sa na mňa zrazu pozrela, vystrela ruky a spýtala sa ma: „A čo ja?“ Bolo to pätnásť rokov dozadu a odvtedy sme spolu.

2. Písal sa rok 1991 a celý čas, čo sme sedeli v podniku, mi jedna slečna štuchala nohou do tej mojej. Myslel som si, že má málo miesta, tak som sa posunul, no ona vždy tiež. Nakoniec som zistil, že som bol úplný idiot. O rok nato sme sa dali dohromady a sme spolu dodnes, takže som veľmi rád, že to so mnou nevzdala.

3. Pracovala v rýchlom občerstvení neďaleko môjho domu. Vždy, keď som si objednal burger, dala mi doň extra slaninu. Nejem bravčové, takže keď sa to zopakovalo niekoľkokrát, rozhodol som sa sťažovať manažérovi. Zavolal ju dopredu a ona mi – červená ako paradajka – vysvetlila, že všetka tá slanina bola jej pokus o flirt. Bola neskutočne zlatá, takže sme spolu na chvíľu začali chodiť.

4. V prvom ročníku na strednej ma spolužiačka na 1. apríla zavolala von. Bol som v tom, že to je vtip, tak som ju poslal do kelu a ďalšie tri roky sa jej úspešne vyhýbal. Až tesne pred maturitami mi spolužiak povedal, že bola do mňa zbláznená až po uši a stále ma má kvôli tomu dni v zuboch.

Muži sa podelili o momenty, keď im konečne docvaklo, že sa niekomu páčia
Shutterstock

5. O pár týždňov som sa mal za prácou sťahovať na opačný koniec krajiny, takže som ešte na rozlúčku vybehol von s kamarátkou z mesta. Vtedy som jej povedal, že ak by som neodchádzal, určite by som ju zavolal na rande. „A ja by som určite povedala áno,“ odpovedala a potom ostalo zvláštne ticho.

Neskôr v ten večer sme ležali u nej na posteli a pozerali anime. Odišla na záchod, ja som si akurát naťahoval ruky, ona vtedy vošla do izby a zvýskla: „Jéj, ruka!“ Ľahla si na ňu a začala sa ku mne túliť. Doteraz spolu chodíme.

Slováci vykupujú lístky na Imagine Dragons. Najdrahšie stoja 400 eur, koncert bude na letisku

Odporúčame prečítať:

Slováci vykupujú lístky na Imagine Dragons. Najdrahšie stoja 400 eur, koncert bude na letisku

6. Raz ma jedno dievča predstavilo kamarátke: „Toto je XY. Už roky sa mi páči, ale ešte si to akosi nevšimol.“ Očividne ju už nebavilo čakať, kým si to konečne všimnem.

7. Na letnom tábore sa vkradla na moju chatu (dievčatá na chlapčenských chatách boli prísne zakázané) a šupla sa mi do postele.

8. Mal som asi 10 a vedel som, že jedno dievča zo školy má na mňa zálusk, no ja, silný a nezávislý 10-ročný mladý muž, som nemal záujem. Škola skončila, každý išiel na separátnu strednú a roky sme sa nevideli. Stretli sme sa, až keď sme mali obaja 18, a z nej vypadlo, že ju to so mnou ešte neprešlo. Dnes sme svoji už takmer 20 rokov.

Muži sa podelili o momenty, keď im konečne docvaklo, že sa niekomu páčia
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť